Forum Puławskie
Hej, czy macie jakieś rady dotyczące pozycjonowania oraz prowadzenia własnej firmy? - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Blaski i cienie życia (/Forum-Blaski-i-cienie-%C5%BCycia)
+--- Dział: Wokół pracy i usług (/Forum-Wok%C3%B3%C5%82-pracy-i-us%C5%82ug)
+--- Wątek: Hej, czy macie jakieś rady dotyczące pozycjonowania oraz prowadzenia własnej firmy? (/Thread-Hej-czy-macie-jakie%C5%9B-rady-dotycz%C4%85ce-pozycjonowania-oraz-prowadzenia-w%C5%82asnej-firmy)

Hej, czy macie jakieś rady dotyczące pozycjonowania oraz prowadzenia własnej firmy? - potty - 08-28-2019 06:28 AM

Jestem młodym przedsiębiorcą, który jest bardzo nastawiony na rozwój. Wciąż poszukuję nowych wyzwań i urozmaiceń, które pomogą mi ulepszyć moją działalność. Ostatnio dużo czytam na temat pozycjonowania stron, gdyż jest to niezbędny element dla firm, które chcą zaistnieć również w sieci. Czy macie jakieś wskazówki?

Hej, czy macie jakieś rady dotyczące pozycjonowania oraz prowadzenia własnej firmy? - plaska - 08-28-2019 06:45 AM

Hej, a czym się zajmujesz? Myślę, że to też jest ważne.

Hej, czy macie jakieś rady dotyczące pozycjonowania oraz prowadzenia własnej firmy? - trawers27 - 08-28-2019 07:38 AM

Niezależnie od branży, warto iść z duchem czasu oraz się angażować we własną działalność. Myślę, że to dwie najważniejsze zasady. Obserwuje się większą świadomość konsumencką, więc ludzie ostrożniej wybierają firmy z usług których korzystają, łatwo ich do siebie zrazić, ale myślę że Tobie to nie grozi.

Hej, czy macie jakieś rady dotyczące pozycjonowania oraz prowadzenia własnej firmy? - potty - 08-28-2019 08:30 AM

Zajmuję się językami obcymi, które od zawsze były moją pasją Smile Prowadzę szkołę językową.

Hej, czy macie jakieś rady dotyczące pozycjonowania oraz prowadzenia własnej firmy? - HeronimŻaczek - 08-28-2019 11:09 AM

W dzisiejszym świecie wiele rzeczy dzieje się w internecie, dlatego warto rozwijać swoją działalność nie tylko stacjonarnie, ale również online. Możesz np. sprzedawać kursy przez internet lub uruchomić platformę e-learningową. W tym celu niezbędne jest to, abyś skupił się na pozycjonowaniu stron, aby zyskać nowych klientów.

Hej, czy macie jakieś rady dotyczące pozycjonowania oraz prowadzenia własnej firmy? - Emilios - 08-28-2019 12:32 PM

Jeśli prowadzisz szkołę językową, to zwróciłbym dużą uwagę na to, by dbać o opinie klientów. Poproś każdego swojego podopiecznego, aby publicznie podzielił się swoimi doświadczeniami i odczuciami związanymi ze współpracą z Tobą.

Hej, czy macie jakieś rady dotyczące pozycjonowania oraz prowadzenia własnej firmy? - Obiwan - 08-28-2019 02:13 PM

Oczywiście, zgadzam się z komentarzem powyżej. Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje dla firmy może mieć sytuacja, gdzie krążą o niej niezbyt pochlebne opinie. Sam doświadczyłem czarnego PR-u i pamiętam, jak długo musiałem odbudowywać zaufanie klientów. Potencjalni konsumenci naprawdę często czytają opinie o firmie, zanim nawiążą współpracę. Wejdź na stronę internetową https://www.grupa-tense.pl/blog/negatywne-opinie-o-twojej-firmie-ile-na-tym-tracisz/, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Hej, czy macie jakieś rady dotyczące pozycjonowania oraz prowadzenia własnej firmy? - panitwojegozycia - 08-28-2019 02:59 PM

Chyba nie mam nic więcej do dodania, koledzy wszystko napisali. Mogę życzyć Ci wyłącznie powodzenia Smile

Hej, czy macie jakieś rady dotyczące pozycjonowania oraz prowadzenia własnej firmy? - potty - 08-28-2019 04:03 PM

Dziękuję za odzew!