Forum Puławskie
Lustro dekoracją wnętrz - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Nasz mały świat (/Forum-Nasz-ma%C5%82y-%C5%9Bwiat)
+--- Dział: W domu i naszym ogrodzie (/Forum-W-domu-i-naszym-ogrodzie)
+--- Wątek: Lustro dekoracją wnętrz (/Thread-Lustro-dekoracj%C4%85-wn%C4%99trz)Lustro dekoracją wnętrz - PardubickaXIX - 07-12-2018 07:23 PM

Cześć! Zwracam się z pytaniem – czym warto udekorować ściany w mieszkaniu? Zapytuje się z tego powodu, ponieważ w końcu ukończyliśmy remont i dzisiaj przyszła chwila na aranżowanie odnowionych pokoi. Macie jakiekolwiek propozycje? Czy na przykład lustra stylowe to dobre rozwiązanie? Czekam na propozycje!


Lustro dekoracją wnętrz - panitwojegozycia - 07-12-2018 07:44 PM

W obecnych czasach ludzie kuszą się na design w chatach. Wystarczy zobaczyć różnorakie czasopisma dekoratorskie, a tam znajdziemy mnóstwo ofert na ozdobienie ścian. Sama z tego korzystałam kiedy chciałam przyozdobić nasz pokój sypialniany. W końcu w necie udało mi się wpaść na pewien sklep internetowy, w którym odnalazłam stylowy obraz do sypialni. To było właśnie to czego szukałam. Od razu zamówiłam. Przyznam się, że obraz na żywo wyglądał jeszcze piękniej niż na fotografii. Zawiesiłam go w honorowym miejscu w pokoju sypialnianym. Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Taka mała rzecz, a tyle sprawiła radości. Być może niedługo jeszcze wezmę sobie lustro. : )


Lustro dekoracją wnętrz - potty - 07-12-2018 08:56 PM

Lustra są ok, jeśli jest się odpowiednio atrakcyjnym :-P A poważnie, w moim domku od niedawna znajduje się oryginalne lustro ozdobne i wyjątkowo w/w cioteczkom i wujkom się widzi. A najbardziej ukochanej żonie, która ciągle się przegląda i robi przy tym z gruntu niedorzeczne grymasy mimiczne Big Grin Ech, słaba płeć… Gdyby to gospodarz decydował, zamówilibyśmy pewnie niemiecką wkrętarkę, ale wiadomo, kto tytułuje się władcą portfela :>


Lustro dekoracją wnętrz - ŻonaGucia - 07-12-2018 09:27 PM

Serdecznie dziękuję za powyższe wpisy. Zdziwiło mnie pozytywnie, że tak prędko odpowiedzieliście na mój post. Na pewno przemyślę każdy z pomysłów, co poniektóre są wyjątkowo ciekawe! A w ogóle to budujące jest to, iż inni też mają takiego rodzaju dekoracyjne wątpliwości. Jak już coś zakupię, napiszę. Pozdrawiam serdecznie – trzymajcie się!