Forum Puławskie
Jakie wymiary ma żarówka gu10? Czy znajdę żarówki z takim gwintem ale led? - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Nasz mały świat (/Forum-Nasz-ma%C5%82y-%C5%9Bwiat)
+--- Dział: W domu i naszym ogrodzie (/Forum-W-domu-i-naszym-ogrodzie)
+--- Wątek: Jakie wymiary ma żarówka gu10? Czy znajdę żarówki z takim gwintem ale led? (/Thread-Jakie-wymiary-ma-%C5%BCar%C3%B3wka-gu10-Czy-znajd%C4%99-%C5%BCar%C3%B3wki-z-takim-gwintem-ale-led)

Jakie wymiary ma żarówka gu10? Czy znajdę żarówki z takim gwintem ale led? - zzzaskroniec81 - 02-09-2018 11:41 AM

Mam krótkie pytanie jak wyżej. W domu mam kilka żarówek właśnie na gwint gu10 tylko są to halogeny. Potrzebuję czegoś takiego tylko led. Zna ktoś wymiary takich żarówek bo nie wiem czy zmieszczą mi się w obudowę?

Jakie wymiary ma żarówka gu10? Czy znajdę żarówki z takim gwintem ale led? - trawers27 - 02-09-2018 12:23 PM

Wystarczyło wpisać w wyszukiwarce gu10 led i na pewno znalazł byś kilkaset pozycji w sklepach internetowych. Co do wymiarów to nie wiem czy jest to jakiś standard, ale akurat te co ja mam mają 50x58mm.

Jakie wymiary ma żarówka gu10? Czy znajdę żarówki z takim gwintem ale led? - EmiliaNowakowska - 02-09-2018 12:40 PM

To jest ta złączka typu wciśnij i obróć? Też jestem zainteresowana takimi żarówkami, bo przydało by się wymienić w kuchni oświetlenie. Jak macie jakiś sklep internetowy gdzie takie żarówki kupię to proszę o link Wink

Jakie wymiary ma żarówka gu10? Czy znajdę żarówki z takim gwintem ale led? - ma(R)a - 02-09-2018 03:30 PM

Na stronie https://www.ultra-elektro.pl/zarowki-led/284-zarowka-led-gu10-smb27-alu-35w-380lm-ciepla-lumenmax.html dostępna jest taka żarówka gu10 wymiary masz podane w tabeli razem z innymi wartościami. Mam te same w domu i bardzo ładnie świecą Smile

Jakie wymiary ma żarówka gu10? Czy znajdę żarówki z takim gwintem ale led? - klempik - 02-09-2018 03:59 PM

Sam często u nich zamawiam, bo takie rzeczy jak żarówki czy taśmy ledowe mają w bardzo niskich cenach. Tej firmy lumenmax nie widziałem wcześniej ale użytkuje już całkiem długo ich żarówki i są bardzo trwałe Smile

Jakie wymiary ma żarówka gu10? Czy znajdę żarówki z takim gwintem ale led? - plaska - 02-09-2018 05:37 PM

Te z linku też są w takich wymiarach jak pisał kolega wyżej. Ciężko powiedzieć czy wszystkie te żarówki mają takie same wymiary więc najlepiej sprawdzać na stronie, powinno gdzieś tam pisać. Po co bawić się później w odsyłanie Wink