Forum Puławskie
Przebarwienia skórne – jak sobie radzić z nimi? - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Blaski i cienie życia (/Forum-Blaski-i-cienie-%C5%BCycia)
+--- Dział: Mam problem z... (/Forum-Mam-problem-z)
+--- Wątek: Przebarwienia skórne – jak sobie radzić z nimi? (/Thread-Przebarwienia-sk%C3%B3rne-%E2%80%93-jak-sobie-radzi%C4%87-z-nimi)

Przebarwienia skórne – jak sobie radzić z nimi? - panitwojegozycia - 11-30-2017 12:02 AM

Pojawił się u mnie dość nieprzyjemny problem przebarwień na skórze twarzy i trochę na rękach. Nasila się to oczywiście w słoneczne dni jak ciało jest odsłonięte (właśnie w lecie się zaczęło). Słyszałam że są różne środki do pielęgnacji dobre kiedy są takie sytuacje. Jeśli jakieś kojarzycie to piszcie.

Przebarwienia skórne – jak sobie radzić z nimi? - plaska - 11-30-2017 02:22 AM

Nie wiem czy konsultowałaś się z dermatologiem ale podejrzewam że mógłby Tobie najlepiej doradzić. Na pewno przy takich objawach wskazujących na problemy ze skórą w grę wchodzi tylko dermokosmetyk.

Przebarwienia skórne – jak sobie radzić z nimi? - ma(R)a - 11-30-2017 04:56 AM

Też mi się wydaje że powinnaś sięgnąć po coś bardziej specjalistycznego. Może coś z kosmetyków naturalnych? Żona sobie chwali.

Przebarwienia skórne – jak sobie radzić z nimi? - garbata19 - 11-30-2017 06:40 AM

Rozejrzyj się w tym co można w necie utrafić http://www.apteka-internetowa-24.pl/. Wybór jest z reguły szerszy zwłaszcza jak mowa o takich bardziej profesjonalnych środkach. Koleżanka wyżej wspomniała o dermokosmetykach i w pełni ją popieram – formuła kremów czy maseczek musi w tym przypadku opracowana pod kątem skóry z przebarwieniami. Zwłaszcza że często idzie za tym nadwrażliwość.

Przebarwienia skórne – jak sobie radzić z nimi? - trawers27 - 11-30-2017 07:43 AM

Siora ma piegi plus właśnie takie ciemniejsze jakby plamki, gadałem z nią przed chwilą i ona stosuje ten produkt - http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dermokosmetyki-do-twarzy-kremy-do-twarzy-kremy-na-przebarwienia. Powiedziała że powinnaś szukać preparatów z takimi składnikami jak skoncentrowana witamina C, kwas glikolowy czy proteiny soi. Ponoć dobrze służą skórze z takimi zmianami.

Przebarwienia skórne – jak sobie radzić z nimi? - HeronimŻaczek - 11-30-2017 10:02 AM

Mi też wychodzą przebarwienia od słońca zazwyczaj, w sumie to praktycznie od zawsze. Nie jest to u mnie jakoś bardzo uciążliwe. Ale rozumiem że szczególnie dla kobiety może to być realny kłopot.

Przebarwienia skórne – jak sobie radzić z nimi? - frauka - 11-30-2017 12:28 PM

Wszystko zależy od skali. Jeśli ktoś ma po prostu piegi to jeszcze nie dramat – wiele osób je ma. Ale czasami ludzie są wręcz obsypani a to już ani nie wygląda fajnie ani nie jest przyjemne.

Przebarwienia skórne – jak sobie radzić z nimi? - wielkiElectronik - 11-30-2017 02:16 PM

Wydaje mi się że teraz jest tyle kosmetyków o tak różnorodnych formułach że zawsze uda się coś znaleźć.

Przebarwienia skórne – jak sobie radzić z nimi? - frauka - 11-30-2017 05:05 PM

Są przepisy w necie na naturalne maseczki takie domowej roboty które też na przebarwienia są ok. Ja bym nie lekceważyła naturalnych patentów bo często wykazują się i nie kosztują wiele.