Forum Puławskie
Dj na wesele w Poznaniu - ja wyglądają kwestie organizacyjne? - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Nasz mały świat (/Forum-Nasz-ma%C5%82y-%C5%9Bwiat)
+--- Dział: Zajęcia w wolnym czasie (/Forum-Zaj%C4%99cia-w-wolnym-czasie)
+--- Wątek: Dj na wesele w Poznaniu - ja wyglądają kwestie organizacyjne? (/Thread-Dj-na-wesele-w-Poznaniu-ja-wygl%C4%85daj%C4%85-kwestie-organizacyjne)

Dj na wesele w Poznaniu - ja wyglądają kwestie organizacyjne? - ŻonaGucia - 11-27-2017 06:26 AM

Chciałabym wynająć na moje wesele profesjonalnego dja, który rozkręci imprezę i nie pozwoli gościom na nudę. Zastanwiam się jak to wygląda z kwestiami organizacyjnymi, bo wiem, że wiele osób z tej branży sztwyno trzyma się zasad i nie są oni chętni na ustępstwa względem klientów.

Dj na wesele w Poznaniu - ja wyglądają kwestie organizacyjne? - panitwojegozycia - 11-27-2017 07:39 AM

No to się chyba nie zapoznałaś dokładnie z materiałem. Z tego co wiem to najlepszy na rynku jest tomaszkoczorowski.pl i tutaj jest pełna współpraca z klientem. Nie ma mowy o tym, żeby to sam dj decydował o warunkach współparcy. To muszą być uzgodnienia obu stron.

Dj na wesele w Poznaniu - ja wyglądają kwestie organizacyjne? - ŻonaGucia - 11-27-2017 09:11 AM

Tak byłoby idealnie...

Dj na wesele w Poznaniu - ja wyglądają kwestie organizacyjne? - potty - 11-27-2017 10:27 AM

Słuchaj zajrzyj tutaj http://www.tomaszkoczorowski.pl/dj-na-wesele.html i będziesz wiedział co to jest profesjonalizm. Co się tyczy spraw organizacyjnych to jest kwestia podpisania umowy i wpłąty zaliczki. Całą resztę uzgadnia się już przed samą imprezą. A jest co ustalać, bo przecieć trzeba i ilość gości podać i ewentualny repertuar, a do tego jeszcze godziny trwania całej imprezy, chociaż w tym przypadku to różnie bywa. Jeśli dj na wesele w Poznaniu to ten wybór jest najlepszy.

Dj na wesele w Poznaniu - ja wyglądają kwestie organizacyjne? - HeronimŻaczek - 11-27-2017 01:21 PM

Od tych wszystkich elementów zależy też końcowy koszt imprezy.

Dj na wesele w Poznaniu - ja wyglądają kwestie organizacyjne? - garbata19 - 11-27-2017 03:38 PM

Jedno muszę napisać o wspomnianym wodzireju. Facet w trakcie swojej pracy nie pije alkoholu, a to już sygnał do tego, że podchodzi do wszystkiego bardzo profesjonalnie. Nie to co kiedyś jak się okazywało, że oriekstra na weselu nie była w stanie po północy grać Smile))

Dj na wesele w Poznaniu - ja wyglądają kwestie organizacyjne? - kolendra1999 - 11-27-2017 06:00 PM

To już nie te czasy, teraz większość ludzi szanuje swoją pracę.

Dj na wesele w Poznaniu - ja wyglądają kwestie organizacyjne? - klempik - 11-27-2017 07:19 PM

Tym bardziej, że ludzie płacą za tego rodzaju usługę sporo pieniędzy. Znam tego dja i wiem, że prowadzi wyśmienite imprezy.