Forum Puławskie
Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami? - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Nasz mały świat (/Forum-Nasz-ma%C5%82y-%C5%9Bwiat)
+--- Dział: W domu i naszym ogrodzie (/Forum-W-domu-i-naszym-ogrodzie)
+--- Wątek: Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami? (/Thread-Czy-gdzie%C5%9B-dostan%C4%99-obraz-tryptyk-z-kwiatami)

Strony: 1 2

Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami? - zzzaskroniec81 - 10-16-2017 07:10 AM

Moja żona niedugo ma urodziny i chciał bym jej sprawić na prezent taki obraz z kilku części i żeby były na nim kwiaty. Nie bardzo wiem, gdzie się za tym ruszyć i mam nadzieje, ze mi pomożecie.

Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami? - trawers27 - 10-16-2017 07:43 AM

A na ile ma ten obraz być dzielony i jakie kwiaty twoja żona lubi?

Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami? - zzzaskroniec81 - 10-16-2017 09:30 AM

Wszystko jedno na ile będzie podzielony, a kwiaty to zona lubi wszystkie ale chyba najbardziej maki i bławatki. Generalnie woli polne kwiaty od tych co to się je choduje.

Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami? - panitwojegozycia - 10-16-2017 10:45 AM

pierwszy raz widzę faceta, który wie, jakie kwiaty lubi jego żona. Szacun chłopie. Za to podowiem ci, gdzie taki obraz tryptyk w kwiaty kupić. Wejdź sobie na tę stronę: http://naklejkomania.eu/obrazy-i-plakaty/8747-obraz-kwiat-orchidea-storczyk-511.html. Znajdziesz tam obrazy ułożone tematycznie. Kwiaty też są i to w całkiem sporych ilościach i o ile pamiętam są maki, stokrotki, słoneczniki, dmuchawce i wiele innych.

Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami? - wielkiElectronik - 10-16-2017 11:50 AM

Mnie też by interesowały takie obrazy z kilku części, tylko nie wiem, czy aby mogę je mieć w domu, bo jestem uczulony szczególnie na zapachy, a niektóre farby po prostu śmierdzą.

Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami? - panitwojegozycia - 10-16-2017 12:31 PM

Tego akurat nie musisz się obawiać, bo obrazy dzielone nie są malowane, lecz drukowane na płótnie i są zupełnie bez zapachu. Producent gwarantuje, że można je zawiesić w sypialni, a nawet w pokoju u dziecka. Cała sztuka w tym, aby zawiesić poszczególne części jedna przy drugiej tak, aby utworzyły całość, dającą wrażenie trójwymiarowości. Zresztą wejdź w link: http://naklejkomania.eu/obrazy-i-plakaty/8742-obraz-pejzaz-morze-most-508.html i sam zobacz jak to wygląda.

Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami? - trawers27 - 10-16-2017 12:53 PM

Te obrazy są nie tylko ładne, ale też wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie. Bije z nich taki spokój, że człowiek ma ochotę patrzeć i patrzeć. Po ciężkim dniu naprawdę pozwalają się zrelaksować.

Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami? - panitwojegozycia - 10-16-2017 01:18 PM

Coś w nich takiego faktycznie jest, to prawda.

Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami? - wielkiElectronik - 10-16-2017 02:06 PM

No ok., skoro to druk to pewnie po jakimś czasie te kolory staną się mniej intensywne, prawda?

Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami? - panitwojegozycia - 10-16-2017 05:06 PM

No właśnie nie. Jakość druku jest tak dobra, że zawieszony nawet w nasłonecznionym miejscu nie traci swoich intensywnych kolorów.