Forum Puławskie
Czy warto starać się o pracę w Grupie TENSE? - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Pasjonaci techniki (/Forum-Pasjonaci-techniki)
+--- Dział: Wirtualny świat komputerów (/Forum-Wirtualny-%C5%9Bwiat-komputer%C3%B3w)
+--- Wątek: Czy warto starać się o pracę w Grupie TENSE? (/Thread-Czy-warto-stara%C4%87-si%C4%99-o-prac%C4%99-w-Grupie-TENSE)

Czy warto starać się o pracę w Grupie TENSE? - panitwojegozycia - 09-29-2017 11:18 AM

Witajcie. Chciałabym się dowiedziec, czy warto Waszym zdaniem starać się o pracę w Grupie TENSE. Szukam zatrudnienia na dłużej w branży SEO/SEM.

Czy warto starać się o pracę w Grupie TENSE? - zzzaskroniec81 - 09-29-2017 01:46 PM

Myślę, ze warto starac się o pracę w Grupie TENSE, gdyż firma ta daje wiele możliwości rozwoju zawodowego, a także możliwości awansu. Jeśli jesteś otwarta na realizację róznych, często nowatorskich projektów i nie boisz się wyzwań, to jest to praca własnie dla Ciebie.

Czy warto starać się o pracę w Grupie TENSE? - panitwojegozycia - 09-29-2017 02:03 PM

Aha, to dobrze. Mam ogólnie sporo energii i zapału do pracy, więc sądze, ze odnalazłabym się w zespole tej firmy.

Czy warto starać się o pracę w Grupie TENSE? - Emilios - 09-29-2017 04:54 PM

Ja też bardzo dobrze oceniam TENSE opinie o tym miejscu są generalnie takie, że można się tam wiele nauczyć i rozwinąć skrzydła. Ja dowiedziałem się tam sporo przydatnych rzeczy np. na temat optymalizacji kodu stron internetowych oraz opracowywania wytycznych SEO. Obecnie działam we własnej firmie w tej samej branży.

Czy warto starać się o pracę w Grupie TENSE? - panitwojegozycia - 09-29-2017 05:21 PM

A więc będę się starać o pracę w tej firmie. Póki co nie myślę o własnej działalności, ale może kiedyś, kto wie.

Czy warto starać się o pracę w Grupie TENSE? - Emilios - 09-29-2017 07:18 PM

Marketing internetowy to branza, która dynamicznie się rozwija, dlatego uważam, ze warto poszerzać swoje umiejętności w tej dziedzinie.