Forum Puławskie
Forum o damskich feromonach – polećcie jakieś. - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Blaski i cienie życia (/Forum-Blaski-i-cienie-%C5%BCycia)
+--- Dział: Babeczki kontra faceci (/Forum-Babeczki-kontra-faceci)
+--- Wątek: Forum o damskich feromonach – polećcie jakieś. (/Thread-Forum-o-damskich-feromonach-%E2%80%93-pole%C4%87cie-jakie%C5%9B)

Forum o damskich feromonach – polećcie jakieś. - panitwojegozycia - 08-23-2017 06:16 AM

Wiem, że damskie feromony też istnieją, ale nie mam z kim o nich porozmawiać. Może jezt jakieś forum, gdzie szerzej o nich ktoś opowiada?

Forum o damskich feromonach – polećcie jakieś. - zzzaskroniec81 - 08-23-2017 06:54 AM

Jest takie forum, gdzie można i o damskich i o męskich feromonach porozmawiać. Chodzi o feromony-rank.pl, gdzie każdy produkt jest bardzo mocno przeanalizowany.

Forum o damskich feromonach – polećcie jakieś. - EmiliaNowakowska - 08-23-2017 07:09 AM

Dokładnie to jest to miejsce, które chciałam polecić. Zajrzyj bezpośrednio tutaj http://feromony-rank.pl/feromony-dla-kobiet/ to będziesz mogła jeszcze szybciej znaleźć przydatne informacje od osób, które też interesują feromony damskie forum jest pełne doświadczeń użytkowników, którzy piszą nawet o skuteczności poszczególnych preparatów.

Forum o damskich feromonach – polećcie jakieś. - trawers27 - 08-23-2017 09:28 AM

Z tego co mi wiadomo, to feromony damskie mają mniej intensywny zapach...

Forum o damskich feromonach – polećcie jakieś. - garbata19 - 08-23-2017 11:51 AM

No tak właśnie jest, ale to tylko dlatego, że i w naturze jest tak, że to kobiety mniej sygnałów zapachowych wysyłają do mężczyzn. Głównie jest odwrotnie.

Forum o damskich feromonach – polećcie jakieś. - HeronimŻaczek - 08-23-2017 02:45 PM

Czyli to my pachniemy Smile))

Forum o damskich feromonach – polećcie jakieś. - plaska - 08-23-2017 04:44 PM

W dużym skrócie tak to można opisać, al nie wyciągaj zbyt daleko idących wniosków Smile)) Generalnie na tym forum można znaleźć mnóstwo ciekawych informacji.