Forum Puławskie
Gdzie dostanę auto zastępcze z OC sprawcy, jak się to załatwia? - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Pasjonaci techniki (/Forum-Pasjonaci-techniki)
+--- Dział: Kochamy wszelkie pojazdy (/Forum-Kochamy-wszelkie-pojazdy)
+--- Wątek: Gdzie dostanę auto zastępcze z OC sprawcy, jak się to załatwia? (/Thread-Gdzie-dostan%C4%99-auto-zast%C4%99pcze-z-OC-sprawcy-jak-si%C4%99-to-za%C5%82atwia)

Gdzie dostanę auto zastępcze z OC sprawcy, jak się to załatwia? - GwidonL - 07-18-2017 01:58 AM

Gościu spowodował wypadek w którym ucierpiałem, samochód jest w naprawie a ja czymś muszę jechać. Ponoć można z OC tego faceta sfinansować wynajęcie zastępczego pojazdu – nie wiem tylko jak ten temat ugryźć, dokąd iść i w ogóle.

Gdzie dostanę auto zastępcze z OC sprawcy, jak się to załatwia? - garbata19 - 07-18-2017 04:44 AM

Moja koleżanka była w podobnej sytuacji niedawno i jakoś sobie załatwiła taki samochód. No chyba przez ubezpieczyciela trzeba to zrobić jakoś, nie znam się za bardzo na tym.

Gdzie dostanę auto zastępcze z OC sprawcy, jak się to załatwia? - wielkiElectronik - 07-18-2017 06:29 AM

Są firmy które się zajmują wynajmowaniem samochodów i przynajmniej część z nich pozwala uzyskać auto zastępcze z ubezpieczenia. I taką firmę powinieneś teraz znaleźć.

Gdzie dostanę auto zastępcze z OC sprawcy, jak się to załatwia? - wielkiElectronik - 07-18-2017 08:47 AM

U nich da się to łatwo ogarnąć - http://metropolis-rent.pl/samochod-zastepczy/. Naprawdę solidne podejście, na gruncie wynajmu komercyjnego także. Siostra miała od nich auto zastępcze z OC sprawcy, zawsze dbają żeby dać samochód którego ubezpieczalnia nie będzie kwestionować (inni czasami to zlewają). Chodzi o to żeby standard pojazdu był zbliżony do tego uszkodzonego. W przeciwnym razie mogą się pojawiać rozmaite komplikacje z uzyskaniem rekompensaty.

Gdzie dostanę auto zastępcze z OC sprawcy, jak się to załatwia? - trawers27 - 07-18-2017 11:06 AM

No dokładnie musisz iść do tej firmy co wypożycza, pokazać polisę i jakoś to pójdzie. Zresztą oni Ci najlepiej wszystko wyjaśnią.

Gdzie dostanę auto zastępcze z OC sprawcy, jak się to załatwia? - panitwojegozycia - 07-18-2017 02:02 PM

Trochę mnie przerażają te wszystkie procedury. Mam nadzieję że nigdy nie będę musiała o taki zastępczy pojazd się ubiegać.

Gdzie dostanę auto zastępcze z OC sprawcy, jak się to załatwia? - HeronimŻaczek - 07-18-2017 03:12 PM

Bardzo dobrze że w ogóle mamy jako kierowcy taką możliwość. Jednak pod tym względem OC jako ubezpieczenie ma niezaprzeczalne walory wbrew temu jak niektórzy je krytykują.

Gdzie dostanę auto zastępcze z OC sprawcy, jak się to załatwia? - frauka - 07-18-2017 04:15 PM

Z samym zdobyciem takiego samochodu kłopotów nie będzie, gorzej z TU żeby nie podważało wynajmu i jego zasad.