Forum Puławskie
Tylna belka po regeneracji – gdzie kupić? - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Pasjonaci techniki (/Forum-Pasjonaci-techniki)
+--- Dział: Maszyny nie są nam obce (/Forum-Maszyny-nie-s%C4%85-nam-obce)
+--- Wątek: Tylna belka po regeneracji – gdzie kupić? (/Thread-Tylna-belka-po-regeneracji-%E2%80%93-gdzie-kupi%C4%87)

Tylna belka po regeneracji – gdzie kupić? - GwidonL - 04-21-2017 01:33 AM

moj peugeot nie moze doczekac sie remontu zawieszenia ale koledzy przestrzegaja przed regeneracja belki, podobno wiekszosc firm ktore to robia odwalaja totalna fuszere i tak naprawe komfort jazdy wogole sie nie zwieksza, dlatego jak kogos dobrego znacie kto napraiwa peugeoty to dajcie na niego namiary

Tylna belka po regeneracji – gdzie kupić? - wielkiElectronik - 04-21-2017 03:47 AM

Możesz spróbować tutaj tylnabelkapolska.pl/. Z tego co się orientuję to chyba jedna z najwiekszych polskich firm, która zajmuje się regeneracją tylnich belek do francuskich marek samochodów osobowych, do Peugeotów, Citroenów i Renaultów. Nie wiem jak u nich z terminami, ale przypuszczam, że jakos szczególnie dlugo się nie czeka. A oryginalna tylna belka w twoim aucie jest do regeneracji czy chcesz kupić nową? Bo jak to pierwsze to oczywiscie zapłacisz znacznie mnie no i wiesz co dostaniesz. Po prostu oczyszczą oryginalną belkę z rdzy, naprawią wahacze, łozyska, wymienią uszczelniacze i co tam innego potrzeba, wszystko zabezpiecza przed korozją i gotowe.

Tylna belka po regeneracji – gdzie kupić? - GwidonL - 04-21-2017 04:30 AM

nie wiem czy belka z mojego peugeota jeszcze nadaje sie do renowaci, auto jest stare i belka napewno jest juz kosmicznie skorodowana

Tylna belka po regeneracji – gdzie kupić? - wielkiElectronik - 04-21-2017 05:54 AM

Dopóki nie wjedziesz na kanał nie będziesz wiedział. Jedź na warsztat i zamów regeneracje tylnej belki w tej firmie, o której wspominałem. Wszystko zalatwisz kurierem, tylko auto kilka Nid postoi na warsztacie.

Tylna belka po regeneracji – gdzie kupić? - zzzaskroniec81 - 04-21-2017 08:47 AM

Tak z ciekawości zajrzałem na tę strone. To prawda że oni dają 3 lata gwarancji na zrobioną belke? To jest niemozliwe.

Tylna belka po regeneracji – gdzie kupić? - wielkiElectronik - 04-21-2017 10:32 AM

A jednakSmile

Tylna belka po regeneracji – gdzie kupić? - zzzaskroniec81 - 04-21-2017 12:55 PM

Ja dostalem gwarancje na rok i za całośc, za regeneracje i wymiane, zapłacilem prawie patyka. Nieźle mnie nacieli.

Tylna belka po regeneracji – gdzie kupić? - wielkiElectronik - 04-21-2017 01:53 PM

Dlatego trzeba znaleźć dobry warsztat, to podstawa. Jak ktoś mieszka blisko Świdnicy to najlepiej belkę wymieniać własnie w tej firmie, o której pisałem. Wtedy dodatkowo odpada koszt przesyłki kurierskiej.

Tylna belka po regeneracji – gdzie kupić? - GwidonL - 04-21-2017 04:46 PM

auto juz na warsztacie, czeka na nowa belke, zobaczymy jak długo wytzyma, trzymam ich za slowo ze minimum 3 lataSmile