Forum Puławskie
Poszukiwane srebrne kolczyki z kryształami Swarovskiego - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Blaski i cienie życia (/Forum-Blaski-i-cienie-%C5%BCycia)
+--- Dział: Co jest w modzie? (/Forum-Co-jest-w-modzie)
+--- Wątek: Poszukiwane srebrne kolczyki z kryształami Swarovskiego (/Thread-Poszukiwane-srebrne-kolczyki-z-kryszta%C5%82ami-Swarovskiego)Poszukiwane srebrne kolczyki z kryształami Swarovskiego - Emilios - 01-31-2017 05:31 PM

Witam. Wiem dobrze, że mojej żonie marzą się ładne srebrne kolczyki z kryształami od Swarovskiego. Zbliża się nasza rocznica, więc chciałbym jej takie sprezentować. Niestety na zakupach brakuje mi cierpliwości i o wiele łatwiej mi się kupuje takie rzeczy przez internet. Poza tym ta biżuteria w galeriach wszędzie wydaje mi się taka sama, a ja bym chciał coś ładnego i oryginalnego… Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep online z biżuterią wśród której znajdę właśnie srebrne kolczyki Swarovski? Będę wdzięczny za wszelką pomoc!


Poszukiwane srebrne kolczyki z kryształami Swarovskiego - frauka - 01-31-2017 06:17 PM

Taki niby kochany mąż, że chce żonie piękny prezent kupić, ale z lenistwem wygrać nie potrafi i do sklepu się wybrać nawet mu nie chce… Eh, wstyd po prostu, naprawdę.


Poszukiwane srebrne kolczyki z kryształami Swarovskiego - Emilios - 01-31-2017 08:25 PM

Nie widzę w tym nic wstydliwego ani nic złego. Nie jestem fanem zakupów jak większość mężczyzn. Gdy miałem okazję sprawdziłem oferty w kilku sklepach jubilerskich, ale nic mnie tam nie zachęciło, więc szukam czegoś innego i najlepiej z oferta online. Na stronie o wiele przyjemniej i łatwiej się to wszystko przegląda, nie ma problemu żeby wybrać coś konkretnego. Więc nie wiem w czym problem.


Poszukiwane srebrne kolczyki z kryształami Swarovskiego - missrageee - 01-31-2017 09:18 PM

Ja też nie wiem w czym problem, super że chcesz kupić żonie wymarzony prezent, to się bardzo chwali! A to w jaki sposób to zrobisz to chyba nie ma znaczenia, prawda? Bylebyś go nie ukradł, wtedy wszystko będzie tak jak być powinno he he Big Grin


Poszukiwane srebrne kolczyki z kryształami Swarovskiego - Emilios - 01-31-2017 09:50 PM

Bez obaw, nie mam kradzieży w planach na pewno! Ale nadal czekam na jakieś polecenia, czy ktoś może ma jakieś namiary pod reką??


Poszukiwane srebrne kolczyki z kryształami Swarovskiego - klempik - 01-31-2017 10:12 PM

Ja Ci polecam zajrzeć tutaj: bizuteria-radziszewska.pl/category/kolczyki-z-krysztalami-swarovski. Kupowałem tam swojej żonie biżuterię jakiś czas temu, ja się co prawda na tym jakoś super nie znam, ale wybrałem takie, co mi się wydawało, że będą jej pasować najbardziej i jest bardzo zadowolona. Nosi je na wiele okazji i mówi, że są bardzo ładne i dobrej jakości też, że nic się tam nie psuje, że zapięcia dobrze się trzymają i takie tam. Generalnie jest bardzo zadowolona i mowi, że prezent świetny, więc Ci polecam szukać tam właśnie.


Poszukiwane srebrne kolczyki z kryształami Swarovskiego - Emilios - 02-01-2017 12:24 AM

Dzięki, jak Twoja żona była zadowolona to mam nadzieję, że znajdę też coś dla swojej, co ją wprawi w taki sam zachwyt.