Forum Puławskie
Gruzja – piękny kraj o malowniczych krajobrazach? - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Nasz mały świat (/Forum-Nasz-ma%C5%82y-%C5%9Bwiat)
+--- Dział: Wśród turystów i dla podróżników (/Forum-W%C5%9Br%C3%B3d-turyst%C3%B3w-i-dla-podr%C3%B3%C5%BCnik%C3%B3w)
+--- Wątek: Gruzja – piękny kraj o malowniczych krajobrazach? (/Thread-Gruzja-%E2%80%93-pi%C4%99kny-kraj-o-malowniczych-krajobrazach)

Gruzja – piękny kraj o malowniczych krajobrazach? - trawers27 - 12-15-2016 01:14 PM

Witam wszystkich. Piszę do Was, ponieważ chciałbym poznać Wasze opinie na temat Gruzji. W te wakacje planujemy z rodziną tam wyjechać na taką trochę dłuższą wycieczkę, która pozwoli nam dużo zwiedzić i poznać wiele zakątków tego kraju. Czy mieliście okazję tam być i w związku z tym udzielić nam jakiś cennych wskazówek?

Gruzja – piękny kraj o malowniczych krajobrazach? - zzzaskroniec81 - 12-15-2016 04:08 PM

Witaj. W zeszłym roku spędziłem prawie miesiąc w Gruzji właśnie robiąc sobie taką objazdówkę po całym kraju. Muszę stwierdzić, że to niesamowite przeżycie. Widoki zapierają dech w piersiach. Zdecydowanie warto odwiedzić takie miasta jak: Tbilisi, Batumi czy Kutaisi, ale także góry Kaukaz, wybrać się nad Morze Czarne oraz zwiedzić miasto Gori. Przy dobrym rozplanowaniu uda Wam się zobaczyć bardzo wiele.

Gruzja – piękny kraj o malowniczych krajobrazach? - EmiliaNowakowska - 12-15-2016 05:25 PM

Cześć. Moim zdaniem wyprawa do Gruzji to naprawdę bardzo duże wyzwanie, dlatego my zdecydowaliśmy się na wyjazd z biurem podróży. Byłam wraz z mężem i dziećmi na takiej wycieczce i było genialnie. Zwiedziliśmy bardzo wiele miast i mniejszych miasteczek. Kultura i klimat tego kraju są niesamowite. Z takich ciekawostek jeżeli lubicie wino to Gruzja zdecydowanie przypadnie Wam do gustu.

Gruzja – piękny kraj o malowniczych krajobrazach? - plaska - 12-15-2016 07:14 PM

Hej. Wspomniane przez mojego poprzednika miasto Gori zdecydowanie polecam Ci odwiedzić. Znajduje się tam muzeum poświęcone pamięci Józefa Stalina, bowiem było to jego rodzinne miasto.