Forum Puławskie
Jaki sprzęt fryzjerski lubicie i jaki używacie? - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Blaski i cienie życia (/Forum-Blaski-i-cienie-%C5%BCycia)
+--- Dział: Wokół pracy i usług (/Forum-Wok%C3%B3%C5%82-pracy-i-us%C5%82ug)
+--- Wątek: Jaki sprzęt fryzjerski lubicie i jaki używacie? (/Thread-Jaki-sprz%C4%99t-fryzjerski-lubicie-i-jaki-u%C5%BCywacie)Jaki sprzęt fryzjerski lubicie i jaki używacie? - wielkiElectronik - 08-25-2016 06:48 AM

Siema, pytanie kieruję raczej do profesjonalistów, ewentualnie fryzjerów amatorów z zamiłowania. jaki sprzęt macie u siebie w salonie, jaki z tego jest naprawdę dobry, jaki lubicie szczególnie, co dla was jest ważne?


Jaki sprzęt fryzjerski lubicie i jaki używacie? - Obiwan - 08-25-2016 07:04 AM

Ja bardzo lubię taki design jak ma marka fox. Możesz sobie obejrzeć pod tym linkiem http://www.meble24h.com.pl/6_fox. Czasami nawet dla mnie ważniejsze są kolory niż funkcjonalność, ale juz tak mam, chociaż akurat fox ma zarówno piękne jak i wygodne rzeczy, także w każdym względzie mi odpowiadają.


Jaki sprzęt fryzjerski lubicie i jaki używacie? - HeronimŻaczek - 08-25-2016 07:35 AM

a ja na przykład bardzo zwracam uwagę na konsole fryzjerskie. Muszą mieć w sobie to coś. Być nie banalne. Jakiś szczególny design, który przykuwa uwagę. Klienci zazwyczaj gapią się w lustro podczas całego zabiegu dlatego według mnie ma to ogromne znaczenie.


Jaki sprzęt fryzjerski lubicie i jaki używacie? - pansamochodzik - 08-25-2016 09:11 AM

Siema ja muszę mieć zawsze przy sobie caly komplet nozyczek, a najlpeiej drugi w zapasie. pamietam, ze jak się jeszcze uczyłem to miałem takie sny, ze nozyczki mi się zgubiły lub zepsuły i zostawiłem klientkę w połowie obciętą, masakra, straszne uczucie, dlatego chyba mi tak zostało. i nie pożyczam nikomu, to sa moje prywatne nie salonowe.


Jaki sprzęt fryzjerski lubicie i jaki używacie? - ŻonaGucia - 08-25-2016 11:22 AM

: Dla mnie ważne są suszarki i prostownice. Mam na tym punkcie hopla. W domu mam cztery różne i w sumie wszystkie używam. Już o salonie nie wspomnę. Do każdych włosów przyjmuję inna strategię suszenia, inaczej się zachowują kręcone, inaczej proste włosy i inne powinno być do nich podejście.


Jaki sprzęt fryzjerski lubicie i jaki używacie? - kolendra1999 - 08-25-2016 01:53 PM

Ja lubię nawilżacze i prawie zawsze je stosuję. jednak podczas zabiegów fryzjerskich włosy się bardzo wysuszają i dla równowagi powinno się je czymś nawilżyć. Częsta wizyta u fryzjera wcale nie musi niszczyć włosów, ale trzeba mieć do tego odpowiednie podejście. Czasami warto coś doradzić klientom by wiedzieli jak pielęgnować włosy w domu.


Jaki sprzęt fryzjerski lubicie i jaki używacie? - wielkiElectronik - 08-25-2016 04:35 PM

Ja też ma hopla na punkcie suszarek i uwielbiam kolorowe. też mam w domu kilka, aż wstyd się przyznać ile. Fajnie wiedzieć, ze jest wiecej takich frików jak ja na świecie.