Forum Puławskie
Zaległy dług - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Blaski i cienie życia (/Forum-Blaski-i-cienie-%C5%BCycia)
+--- Dział: Mam problem z... (/Forum-Mam-problem-z)
+--- Wątek: Zaległy dług (/Thread-Zaleg%C5%82y-d%C5%82ug)Zaległy dług - pansamochodzik - 06-01-2016 02:29 PM

Witam. Mam pewien kłopot i zmartwienie. Potrzebuje odzyskać zaległe pieniądze. Nie wiem jednak do kogo mógłby się zgłosić, by zlecić odzyskanie długu. Pomyślałem, że ktoś z forum tutaj może mi coś podpowie. Mogę liczyć na Wasza pomoc? Pozdrawiam i proszę o rady poniżej.


Zaległy dług - potty - 06-01-2016 05:05 PM

Wpadłeś tak jak ja, heh. Mam długi po różnych ludziach i w końcu się zebrałem, rozesłałem wezwania do zapłaty i jak to nie pomoże, to mam zamiar iść do dobrej firmy windykacyjnej. Nie można czekać w nieskończoność, aż ktoś łaskawie zechce oddać pieniądze, które należą do Ciebie..


Zaległy dług - wielkiElectronik - 06-01-2016 07:30 PM

Ja sam byłem w podobnej sytuacji, ale po drugiej stronie barykady. Pożyczyłam pieniądze od znajomego i przez długi czas mu je nie spłacałem. Doprowadziło do potężnego ochłodzenia relacji między nami i ostatecznie oddałem mu pieniądze, ale się strasznie i tak pokłóciliśmy i można powiedzieć, że znajomość zakończona.


Zaległy dług - panitwojegozycia - 06-01-2016 08:16 PM

Znam to.. niestety, ale pieniądze potrafią z łatwością zniszczyć wiele relacji. Ja pożyczyłam mojej koleżance z pracy i jej mężowi spore pieniądze, ponieważ byli w potrzebie. Z czasem nie chcieli w ogóle oddać ich.. zgłosiłam się do firmy Vindicat i dopiero z ich pomocą odzyskałam pieniądze. Do teraz ze znajomą nie rozmawiamy, ale nie żałuję.. przynajmniej się poznałam na tym jaką osobą jest ona i nie warto z nią utrzymywać kontaktów.