Forum Puławskie
Skuteczne sposoby na przedłużanie stosunku – co polecacie? - Wersja do druku

+- Forum Puławskie (http://obw-wihe.pulawy.pl)
+-- Dział: Blaski i cienie życia (/Forum-Blaski-i-cienie-%C5%BCycia)
+--- Dział: Mam problem z... (/Forum-Mam-problem-z)
+--- Wątek: Skuteczne sposoby na przedłużanie stosunku – co polecacie? (/Thread-Skuteczne-sposoby-na-przed%C5%82u%C5%BCanie-stosunku-%E2%80%93-co-polecacie)

Skuteczne sposoby na przedłużanie stosunku – co polecacie? - wielkiElectronik - 04-04-2016 03:46 PM

Jakie znacie skuteczne sposoby na przedłużanie stosunku? Osobiście od pewnego czasu zastanawiam się nad takimi pierścieniami swiaterosa.pl/164-pierscienie-erekcyjne , one jak rozumiem uciskają i dlatego można dłużej?

Skuteczne sposoby na przedłużanie stosunku – co polecacie? - zzzaskroniec81 - 04-04-2016 06:10 PM

pierścienie erekcyjne są naprawdę niezłe i z powodzeniem mogę coś takiego polecić. Kiedyś korzystałem też z ziołowych kremów do przedłużania stosunku, one też są spoko.

Skuteczne sposoby na przedłużanie stosunku – co polecacie? - klempik - 04-04-2016 07:23 PM

z tym drugim się nie zgadzam, krem znieczula, a to znaczy, że mniej czujesz, ja przynajmniej takie miałem odczucia. Podobnie jak gumki zresztą, generalnie w necie znajdziesz też sposoby jak pracować nad sobą, by nauczyć się przedłużania stosunku.

Skuteczne sposoby na przedłużanie stosunku – co polecacie? - wielkiElectronik - 04-04-2016 08:58 PM

dobra, czyli moja pierwsza myśl była słuszna, a wiec kupię sobie taki pierścionek Big Grin Nie są specjalnie drogie, więc wiele nie ryzukuję. Dzięki za pomoc i trzymajcie się!