Forum Puławskie

Pełna wersja: Koszt pozycjonowania – co wchodzi w jego skład?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam zamiar zlecić promocję swojej strony internetowej, w zasadzie to dokładniej dwóch sklepów online. Mam tylko pytanie, jakie elementy brane są pod uwagę przy wyliczaniu kosztów? Ktoś jest w tym bardziej doświadczony, niż ja?
Chyba trzeba by tu esej napisać, żeby Ci dokładnie wytłumaczyć, na czym to polega. Poczytaj sobie chłopie w necie, masz masę informacji na ten temat…
Jest tego mnóstwo. W cenie będziesz miał na przykład optymalizację strony, usługi copywritingu, przygotowanie kampanii w Google i na FB, prowadzenie bloga, przygotowanie nowej odsłony witryny. W sumie długo można wymieniać. Ogólnie w cenie będzie wszystko to, co jest potrzebne do wyprowadzenia stronki na wysoką pozycję. Porządni specjaliści na pewno zrobią to skutecznie.
Właśnie o to mi chodziło, czy można liczyć na to, że firma zajmie się także prowadzeniem kampanii marketingowej.
Wiesz, tak naprawdę cały koszt pozycjonowania dotyczy różnych działań marketingowych. Dzisiaj to bardzo skomplikowany proces, który wymaga wiedzy oraz doświadczenia, ale także ogromnego nakładu pracy. Gdy zostanie wykonany prawidłowo, to nie tylko zyskasz wysoką pozycję, ale także świetną renomę marki, a to czasem dużo ważniejsze.
Dlatego właśnie chcę w coś takiego zainwestować. Dzięki za pomoc!
Przekierowanie