Forum Puławskie

Pełna wersja: Hej, czy macie jakieś rady dotyczące pozycjonowania oraz prowadzenia własnej firmy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jestem młodym przedsiębiorcą, który jest bardzo nastawiony na rozwój. Wciąż poszukuję nowych wyzwań i urozmaiceń, które pomogą mi ulepszyć moją działalność. Ostatnio dużo czytam na temat pozycjonowania stron, gdyż jest to niezbędny element dla firm, które chcą zaistnieć również w sieci. Czy macie jakieś wskazówki?
Hej, a czym się zajmujesz? Myślę, że to też jest ważne.
Niezależnie od branży, warto iść z duchem czasu oraz się angażować we własną działalność. Myślę, że to dwie najważniejsze zasady. Obserwuje się większą świadomość konsumencką, więc ludzie ostrożniej wybierają firmy z usług których korzystają, łatwo ich do siebie zrazić, ale myślę że Tobie to nie grozi.
Zajmuję się językami obcymi, które od zawsze były moją pasją Smile Prowadzę szkołę językową.
W dzisiejszym świecie wiele rzeczy dzieje się w internecie, dlatego warto rozwijać swoją działalność nie tylko stacjonarnie, ale również online. Możesz np. sprzedawać kursy przez internet lub uruchomić platformę e-learningową. W tym celu niezbędne jest to, abyś skupił się na pozycjonowaniu stron, aby zyskać nowych klientów.
Jeśli prowadzisz szkołę językową, to zwróciłbym dużą uwagę na to, by dbać o opinie klientów. Poproś każdego swojego podopiecznego, aby publicznie podzielił się swoimi doświadczeniami i odczuciami związanymi ze współpracą z Tobą.
Oczywiście, zgadzam się z komentarzem powyżej. Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jakie konsekwencje dla firmy może mieć sytuacja, gdzie krążą o niej niezbyt pochlebne opinie. Sam doświadczyłem czarnego PR-u i pamiętam, jak długo musiałem odbudowywać zaufanie klientów. Potencjalni konsumenci naprawdę często czytają opinie o firmie, zanim nawiążą współpracę. Wejdź na stronę internetową https://www.grupa-tense.pl/blog/negatywn...m-tracisz/, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.
Chyba nie mam nic więcej do dodania, koledzy wszystko napisali. Mogę życzyć Ci wyłącznie powodzenia Smile
Dziękuję za odzew!
Przekierowanie