Forum Puławskie

Pełna wersja: Lustro dekoracją wnętrz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Zwracam się z pytaniem – czym warto udekorować ściany w mieszkaniu? Zapytuje się z tego powodu, ponieważ w końcu ukończyliśmy remont i dzisiaj przyszła chwila na aranżowanie odnowionych pokoi. Macie jakiekolwiek propozycje? Czy na przykład lustra stylowe to dobre rozwiązanie? Czekam na propozycje!
W obecnych czasach ludzie kuszą się na design w chatach. Wystarczy zobaczyć różnorakie czasopisma dekoratorskie, a tam znajdziemy mnóstwo ofert na ozdobienie ścian. Sama z tego korzystałam kiedy chciałam przyozdobić nasz pokój sypialniany. W końcu w necie udało mi się wpaść na pewien sklep internetowy, w którym odnalazłam stylowy obraz do sypialni. To było właśnie to czego szukałam. Od razu zamówiłam. Przyznam się, że obraz na żywo wyglądał jeszcze piękniej niż na fotografii. Zawiesiłam go w honorowym miejscu w pokoju sypialnianym. Muszę powiedzieć, że jestem zadowolona. Taka mała rzecz, a tyle sprawiła radości. Być może niedługo jeszcze wezmę sobie lustro. : )
Lustra są ok, jeśli jest się odpowiednio atrakcyjnym :-P A poważnie, w moim domku od niedawna znajduje się oryginalne lustro ozdobne i wyjątkowo w/w cioteczkom i wujkom się widzi. A najbardziej ukochanej żonie, która ciągle się przegląda i robi przy tym z gruntu niedorzeczne grymasy mimiczne Big Grin Ech, słaba płeć… Gdyby to gospodarz decydował, zamówilibyśmy pewnie niemiecką wkrętarkę, ale wiadomo, kto tytułuje się władcą portfela :>
Serdecznie dziękuję za powyższe wpisy. Zdziwiło mnie pozytywnie, że tak prędko odpowiedzieliście na mój post. Na pewno przemyślę każdy z pomysłów, co poniektóre są wyjątkowo ciekawe! A w ogóle to budujące jest to, iż inni też mają takiego rodzaju dekoracyjne wątpliwości. Jak już coś zakupię, napiszę. Pozdrawiam serdecznie – trzymajcie się!
Przekierowanie