Forum Puławskie

Pełna wersja: Jakie tabletki na alergie są najlepsze?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Możecie polecic jakies skuteczne tabletki na alergie bez recepty. Od jakiegoś czasu strasznie kicham, a nie jestem przeziębiony i przupuszczam ze dostalem uczulenie na siersc kota. Moja dziewczyna ma w domu kota i zawsze jak u niej jestem to zaczym kichac, tylko ze to pozniej sie ciagnie przez kilka dni.
idź do lekarza, niech Cię wyśle na testy, będziesz wiedział na co jesteś uczulony
Tutaj aptekamini.pl/category/bez-recepty-dla-alergikow-tabletki masz całą listę różnych preparatów przeciwalergicznych dostępnych bez recepty. Nie wiem tylko, czy takie ogólnodostępne tabletki na alergie rozwiążą Twój problem. Akurat uczulenia na sierść zwierząt jest trudne do zwalczenia czy nawet do złagodzenia objawów, także ta sugestia z wizytą u lekarza wydaje się jak najbardziej słuszna. Na początek możesz jednak spróbować z tymi antyalergicznymi tabletkami, a nóż pomogą.
dzieki za linka, zaraz cos zamówie; co do wizyty u lekarza, to dla mnie ostatecznośćSmile
Też nie lubie chodzić po lekarzach, wiec znam Twój ból, ale czasami po prostu trzebaSmile Co do tej apteki internetowej, Apteka MINI ma naprawdę bardzo rozbudowaną ofertę, jeśli chodzi o preparaty przeciwalergiczne, no i ich ceny są więcej niż konkurencyjne. Z realizacją zamówień też nie będziesz miał problemu. Zamówiony preparat przyjdzie w ciągu kilku dni czasu.
zmień dziewczyne i po problemieWink
bardzo śmieszne, ale rzeczywiście już wole do niej nie wchodzic, bo później mam dosłownie przekichaneSmile co do apteki, to właśnie czekam na dostawe zamówionych preparatów. Kupiłem kilka, tak żeby przetestować różne opcje. Jak nie pomoże, to zostaje lekarz albo zerwanie z dziewczyną i nie wiem na którą opcje sie zdecydujeSmile
No widzisz, wszystko lepsze od wizyty u lekarza. A rozstanie z dziewczyną to tez nic strasznegoBig Grin
Przekierowanie