Forum Puławskie

Pełna wersja: Przebarwienia skórne – jak sobie radzić z nimi?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pojawił się u mnie dość nieprzyjemny problem przebarwień na skórze twarzy i trochę na rękach. Nasila się to oczywiście w słoneczne dni jak ciało jest odsłonięte (właśnie w lecie się zaczęło). Słyszałam że są różne środki do pielęgnacji dobre kiedy są takie sytuacje. Jeśli jakieś kojarzycie to piszcie.
Nie wiem czy konsultowałaś się z dermatologiem ale podejrzewam że mógłby Tobie najlepiej doradzić. Na pewno przy takich objawach wskazujących na problemy ze skórą w grę wchodzi tylko dermokosmetyk.
Też mi się wydaje że powinnaś sięgnąć po coś bardziej specjalistycznego. Może coś z kosmetyków naturalnych? Żona sobie chwali.
Rozejrzyj się w tym co można w necie utrafić http://www.apteka-internetowa-24.pl/. Wybór jest z reguły szerszy zwłaszcza jak mowa o takich bardziej profesjonalnych środkach. Koleżanka wyżej wspomniała o dermokosmetykach i w pełni ją popieram – formuła kremów czy maseczek musi w tym przypadku opracowana pod kątem skóry z przebarwieniami. Zwłaszcza że często idzie za tym nadwrażliwość.
Siora ma piegi plus właśnie takie ciemniejsze jakby plamki, gadałem z nią przed chwilą i ona stosuje ten produkt - http://www.apteka-internetowa-24.pl/cate...ebarwienia. Powiedziała że powinnaś szukać preparatów z takimi składnikami jak skoncentrowana witamina C, kwas glikolowy czy proteiny soi. Ponoć dobrze służą skórze z takimi zmianami.
Mi też wychodzą przebarwienia od słońca zazwyczaj, w sumie to praktycznie od zawsze. Nie jest to u mnie jakoś bardzo uciążliwe. Ale rozumiem że szczególnie dla kobiety może to być realny kłopot.
Wszystko zależy od skali. Jeśli ktoś ma po prostu piegi to jeszcze nie dramat – wiele osób je ma. Ale czasami ludzie są wręcz obsypani a to już ani nie wygląda fajnie ani nie jest przyjemne.
Wydaje mi się że teraz jest tyle kosmetyków o tak różnorodnych formułach że zawsze uda się coś znaleźć.
Są przepisy w necie na naturalne maseczki takie domowej roboty które też na przebarwienia są ok. Ja bym nie lekceważyła naturalnych patentów bo często wykazują się i nie kosztują wiele.
Przekierowanie