Forum Puławskie

Pełna wersja: Dj na wesele w Poznaniu - ja wyglądają kwestie organizacyjne?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałabym wynająć na moje wesele profesjonalnego dja, który rozkręci imprezę i nie pozwoli gościom na nudę. Zastanwiam się jak to wygląda z kwestiami organizacyjnymi, bo wiem, że wiele osób z tej branży sztwyno trzyma się zasad i nie są oni chętni na ustępstwa względem klientów.
No to się chyba nie zapoznałaś dokładnie z materiałem. Z tego co wiem to najlepszy na rynku jest tomaszkoczorowski.pl i tutaj jest pełna współpraca z klientem. Nie ma mowy o tym, żeby to sam dj decydował o warunkach współparcy. To muszą być uzgodnienia obu stron.
Tak byłoby idealnie...
Słuchaj zajrzyj tutaj http://www.tomaszkoczorowski.pl/dj-na-wesele.html i będziesz wiedział co to jest profesjonalizm. Co się tyczy spraw organizacyjnych to jest kwestia podpisania umowy i wpłąty zaliczki. Całą resztę uzgadnia się już przed samą imprezą. A jest co ustalać, bo przecieć trzeba i ilość gości podać i ewentualny repertuar, a do tego jeszcze godziny trwania całej imprezy, chociaż w tym przypadku to różnie bywa. Jeśli dj na wesele w Poznaniu to ten wybór jest najlepszy.
Od tych wszystkich elementów zależy też końcowy koszt imprezy.
Jedno muszę napisać o wspomnianym wodzireju. Facet w trakcie swojej pracy nie pije alkoholu, a to już sygnał do tego, że podchodzi do wszystkiego bardzo profesjonalnie. Nie to co kiedyś jak się okazywało, że oriekstra na weselu nie była w stanie po północy grać Smile))
To już nie te czasy, teraz większość ludzi szanuje swoją pracę.
Tym bardziej, że ludzie płacą za tego rodzaju usługę sporo pieniędzy. Znam tego dja i wiem, że prowadzi wyśmienite imprezy.
Przekierowanie