Forum Puławskie

Pełna wersja: Czy gdzieś dostanę obraz tryptyk z kwiatami?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moja żona niedugo ma urodziny i chciał bym jej sprawić na prezent taki obraz z kilku części i żeby były na nim kwiaty. Nie bardzo wiem, gdzie się za tym ruszyć i mam nadzieje, ze mi pomożecie.
A na ile ma ten obraz być dzielony i jakie kwiaty twoja żona lubi?
Wszystko jedno na ile będzie podzielony, a kwiaty to zona lubi wszystkie ale chyba najbardziej maki i bławatki. Generalnie woli polne kwiaty od tych co to się je choduje.
pierwszy raz widzę faceta, który wie, jakie kwiaty lubi jego żona. Szacun chłopie. Za to podowiem ci, gdzie taki obraz tryptyk w kwiaty kupić. Wejdź sobie na tę stronę: http://naklejkomania.eu/obrazy-i-plakaty...k-511.html. Znajdziesz tam obrazy ułożone tematycznie. Kwiaty też są i to w całkiem sporych ilościach i o ile pamiętam są maki, stokrotki, słoneczniki, dmuchawce i wiele innych.
Mnie też by interesowały takie obrazy z kilku części, tylko nie wiem, czy aby mogę je mieć w domu, bo jestem uczulony szczególnie na zapachy, a niektóre farby po prostu śmierdzą.
Tego akurat nie musisz się obawiać, bo obrazy dzielone nie są malowane, lecz drukowane na płótnie i są zupełnie bez zapachu. Producent gwarantuje, że można je zawiesić w sypialni, a nawet w pokoju u dziecka. Cała sztuka w tym, aby zawiesić poszczególne części jedna przy drugiej tak, aby utworzyły całość, dającą wrażenie trójwymiarowości. Zresztą wejdź w link: http://naklejkomania.eu/obrazy-i-plakaty...t-508.html i sam zobacz jak to wygląda.
Te obrazy są nie tylko ładne, ale też wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie. Bije z nich taki spokój, że człowiek ma ochotę patrzeć i patrzeć. Po ciężkim dniu naprawdę pozwalają się zrelaksować.
Coś w nich takiego faktycznie jest, to prawda.
No ok., skoro to druk to pewnie po jakimś czasie te kolory staną się mniej intensywne, prawda?
No właśnie nie. Jakość druku jest tak dobra, że zawieszony nawet w nasłonecznionym miejscu nie traci swoich intensywnych kolorów.
Stron: 1 2
Przekierowanie