Forum Puławskie

Pełna wersja: Promocja sklepu ze zdrową żywnością. Szukam hostess z Torunia.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam krótkie pytanie jak w temacie. Niedługo otwieram sklep ze zdrową żywnością i na otwarcie chciał bym zaplanować degustację oraz promocję sklepu. Znacie firmę która organizuje hostessy z tego miasta?
Pól roku temu sam organizowałem coś takiego i interesowała mnie agencja hostess z Gdańska. Na stronie http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-gdansk.html znalazłem bardzo ciekawą ofertę i z tego co wiem to firma działa też na terenie innych miast, w tym także twojego Smile
Na twoim miejscu to raczej szukała bym firmy która organizuje takie promocje na terenie całego kraju bo sama kiedyś szukałam czegoś konkretnego u nas w mieście i nie ma tego jakoś specjalnie dużo. Może firma o której pisał kolega wyżej?
No właśnie o to chodzi że szukałem i jest kilka agencji ale są to jakieś małe firmy a boję się ze współpraca z nimi nie będzie na wysokim poziomie. Takie coś to będzie strzał w stopę na otwarcie.
Tak jak kolega wyżej pisał, jak interesuje cię hostessa z Torunia to warto wejść i zobaczyć ofertę na stronie http://eventhostessy.pl/oferta/hostessy-torun.html. Firma działa na rynku od dobrych kilku lat i organizowała już dużo większe eventy niż promocje sklepu więc na pewno dają radę Wink
W tym mieście współpracowali podczas organizacji targów motoryzacyjnych oraz targów gier więc na pewno mają duże pojęcie o tym co robią. Myślę że ta firma to będzie dobry wybór.
No właśnie tak teraz patrzę na ich realizację i widzę że mają spory bagaż doświadczeń. Na czymś takim mi zależy bo chce podejść do promocji jak najbardziej profesjonalnie.
Przekierowanie