Forum Puławskie

Pełna wersja: Szukam apartamentu na doby w Centrum.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Prowadzę dobrze prosperującą firmę i niedługo będę miał kilka spotkań biznesowych w Warszawie. Nie chcę się spotykać z zagranicznymi kontrahentami przy kawie mrożonej w złotych, dlatego szukam jakiegoś apartamentu do wynajęcia doby, oczywiście najlepiej w Centrum.
Hostele MishMash są zlokalizowane z Centrum, będziesz miał stamtąd dobre połączenie na lotnisko, czy też na dworzec, więc możesz także wyjechać po swojego klienta. Na pewno zapunktujesz profesjonalizmem.
Tak, planuję nawet wynająć kierowcę z tej okazji.
Jeśli potrzebny Ci jest apartament na doby Centrum faktycznie jest najlepszą lokalizacją. Powinieneś odwiedzić link: http://mishmashhostel.com/blog/rooms_type/apartamenty/ i wybrać coś spośród tych propozycji. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie, najlepiej postaw na coś eleganckiego, ale skromnego.
Masz jakiś ulubiony apartament spośród tych na liście?
Nie organizowałem nigdy spotkań biznesowych, zawsze wybieram apartament Śliska – ma świetny klimat, pomysłowy wystrój, mi się podoba, myślę że można tu spotkać się z klientem.
Trafiłeś na specjalistę odnośnie spotkań biznesowych! Często spotykam się z kontrahentami właśnie w Warszawie i mam już swój ulubiony apartament, który zawsze wynajmuję. Jest to apartament na Alejach Jana Pawła. Na stronie: http://mishmashhostel.com/, są przedstawione apartamenty na noc. Galeria pozwoli ocenić Ci, czy szukałeś właśnie czegoś takiego. Ja myślę, że taki luksus, elegancja dobrze wpłynie na Twój wizerunek w oczach gości z zagranicy. Tak było w moim przypadku.
Dobrze, dziękuję za wszystkie rady, decyzja chyba podjęta.
Przekierowanie