Forum Puławskie

Pełna wersja: Ekologiczne mięso w Szczecinie – ile kosztuje?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Z uwagi na wiele alergii na jakie cierpi nasz syn, postanowiliśmy z żoną, że będziemy serwowali w domu tylko jedzenie z pewnego źródła i to w formie ekologicznej.. W takim jedzeniu jest najmiej chemii i może to pomoże. Ale chciałem zapytać ile zapłacę na przykład za mięso drobiowe w Szczecinie?
To doskonały pomysł, jeśli chodzi o ograniczenie skutków alergii i sygnały o poprawie mogą przyjść wcześniej niż się tego spodziewacie. Co do samej ceny to z tego co kojarzę jest ona nieco wyższa od tych produktów jakie normalnie kupisz w sklepie mięsnym.
No z tym akurat się liczę Smile))
Kilkadziesiąt złotych pewnie musisz liczyć…
W sumie to każde mięsko będzie inaczej kosztowało, więc co do konkretnych cena warto zajrzeć do sklepu tak jak tutaj http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-mie...we-15.html, gdzie wszystko jest dokładnie opisane. Ekologiczne mięso w Szczecinie jest tutaj najtańsze i nie mam wątpliwości, że tańszego nie znajdziecie.
A i do tego jest bardzo dobre…
No to że dobre to akurat jest dobra informacja, bo niektórzy próbowali mnie przekonać do tego, że jak coś jest ekologiczne to pewnei gorzej smakuje, co od razu wydało mi się głupotą…
W sklepie owocowyswiat.pl można dostać praktycznie wszystkie produkty spożywcze i to w wersji eko, czyli najsmaczniejsze i najlepsze.
Przekierowanie