Forum Puławskie

Pełna wersja: Sprawdzona i doświadczona firma do zaprojektowania ogrodu w Poznaniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak widać w temacie szukam sprawdzonej i doświadczonej firmy która podjęłaby się zaprojektowania ogrodu na działce ponad 2000 metrów. Zależy mi na dużej pomysłowości i nowoczesnych rozwiązaniach a jednocześnie żeby cała dostępna przestrzeń została wykorzystana.
Czemu nie zrobisz tego sama? Przecież zaprojektowanie ogrodu nie jest ani trudne, ani czasochłonne. Wystarczy trochę poczytać, dowiedzieć się które rośliny się lubią a które niekoniecznie i można wstępnie rysować swoje wizje. To tylko moje zdanie ale nie widzę sensu w podpieraniu się projektantami w każdej dziedzinie. Co taka osoba o mnie wie żeby rozstawiać moje rzeczy po kątach?
Masz prawo do swojego zdania, ale weź pod uwagę że są ludzie którym nie opłaca się tracić kilku dni na poznanie tajników projektowania ogrodu i rysowania bo wolą spędzić ten czas na przykład z rodziną. Poza tym są firmy które oferują te usługi za śmiesznie niskie pieniadze, a jesli dodatkowo bierzesz ich do realizacji to można się nawet potargować żeby było za darmo. Patrz na życie troche szerzej niz tylko ze swojego punktu widzenia.
Zgadzam się z przedmówcą. Sama korzystałam z profesjonalnej firmy której specjalnością jest projektowanie ogrodów Poznań ma do zaoferowania dobre i niedrogie usługi w tej branży ale jak ktoś chce się temu sam poświęcić to nie widzę przeszkód. Poza tym osoba mająca doświadczenie widzi wszystko lepiej niż amator i jest w stanie tak dopasować różne elementy żeby stanowiły spójną całość. Dla koleżanki wstawię link do niedrogiej i solidnej firmy wykonującej prace w terminowo i oryginalnie - http://www.ogrodybarw.pl/pracownia-proje...a-ogrodow/. Mam nadzieję że pomogłam, pozdrawiam serdecznie.
Dzięki bardzo Smile
Mimo wszystko ja wolę robić takie rzeczy sam.
Okej, ale zrozum że nie każdy jest Tobą. Już się określiłeś i nie musisz w kółko tego powtarzać..
Kolega ma chyba jakiś syndrom majsterkowicza Tongue. Naprawde juz wszyscy poznaliśmy Twój stosunek do tego typu usług i nie potrzebujemy powtórnego wywodu Smile. Jak będę się zastanawiał czy do jakiejś innej rzeczy zamawiac projekt to na pewno do Ciebie napiszę po radę.
Przekierowanie