Forum Puławskie

Pełna wersja: Duży wybór damskiego obuwia, jaki sklep polecacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie moi kochani, szukam dla siebie jakichś fajnych butów. Jestem nastawiona raczej na produkty dobrej jakości, ze skór naturalnych i porządnie wykonane. Także wszelkie chińskie cuda można od razu odpuścić Wink Liczę na wskazówki dotyczące solidnych sklepów internetowych z renomą rynkową.
Bardzo dobrze, że stawiasz takie oczekiwania. W końcu nie powinniśmy nosić na stopach byle czego – trzeba się szanować. Poza tym w tych tanich butach często są jakieś niekorzystne dla skóry barwniki i kleje. Nie ma jak dobre marki!
A propos dobrych marek to tu jest ekstra wybór https://awangardashoes.pl/produkty/damskie,2,13332. Cała czołówka krajowa jak widzę a do polskiego obuwia jednak mam zaufanie. Wydaje mi się że tam warto szukać.
Też jestem zdania że taniznę lepiej sobie odpuścić. Ani to ładne, ani wygodne. Zdrowe pewnie też nie bo tanie buty z Chin są projektowane byle jak, byle przypominały obuwie. W tym sklepie jak z linku od razu widać że są porządne buty z normalnych tworzyw.
Ludzie kupują często tanie rzeczy i potem się dziwią że za chwilę muszą kupować znowu... To są niestety konsekwencje słabego rozeznania w rynku ale też niskiej świadomości konsumentów. Pociesza fakt że stopniowo się to u nas zmienia.
Koleżanka raczej potwierdza tę zmianę bo oczekuje konkretnych wyrobów dobrej jakości. Szrot rzeczywiście zalał rynek. Jak chciałam swojej mamie kupić zwykłe kapcie to w rękę co chwila wpadała taka tandeta że strach.
Od paru lat zamawiam buty wyłącznie w internecie, każdego typu. Co ciekawe jeszcze mi się nie zdarzyło żeby rozmiar nie pasował a tyle się naczytałem opinii że to taki częsty problem. Albo mam szczęście albo to pic na wodę te opowieści z rozmiarami.
Jeszcze kwestia tego jakich butów się szuka. Sandałów, botków, kozaków czy jeszcze innych? Niektórzy producenci mają węższe specjalizacje i robią na przykład jeden określony rodzaj obuwia. Takie podejście może mieć sens choć dominują raczej szerokie oferty.
Przekierowanie