Forum Puławskie

Pełna wersja: Gdzie znajdę solidny serwis Peugeota?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak jak w temacie, szukam jakiegoś dobrego warsztatu w którym będę mógł zrobić remont swojego 206. Są problemy z zawieszeniem to już wiem z przeglądu, poza tym chyba układ hamulcowy ma lata świetności za sobą i coś tam jeszcze stuka.
Szczerze mówiąc to w ogóle nie jestem zorientowana ale na pewno będzie na forum ktoś kto bardziej siedzi w temacie aut. W każdym razie mam nadzieję że znajdziesz to czego szukasz Wink
Jak dotąd serwis aut we Wrocławiu chyba w przypadku żadnej marki nie był problemem. Mamy sporo fajnych miejsc gdzie są dobrzy fachowcy i jak ja miałem jakiś problem to zawsze się udało komuś taką robotę zlecić.
Tak, mamy sporo serwisów ale kolega podkreśla że ma maszynę francuską a te samochody wymagają specyficznego podejścia. Po prostu każdy kto trochę zna temat francuskiej motoryzacji wie z czego to wynika.
Miałam Renault, wspominam pozytywnie. Fajne autko, dobrze się nim po mieście jeździło, ciche, zwrotne. Ale też pamiętam że po paru latach był kłopot jakiś z zawieszeniem i razem z ojcem musieliśmy jechać na warsztat z nim.
Ta francuska specyfika jest taka że samochody są piękne i generalnie bardzo fajne w obsłudze ale trzeba o nie zadbać bardziej niż o auta z Niemiec czy USA. Ale nagrodą za tę troskę jest naprawdę fajne działanie.
Przekierowanie