Forum Puławskie

Pełna wersja: Kto poleci sprawdzoną i tanią wypożyczalnię aut w Krakowie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szukam od dłuższego czasu sprawdzonej i niedrogiej wypożyczalni z dobrymi samochodami. W grę wchodzi Kraków jak i okolice. Może napiszę coś więcej o moich oczekiwaniach – kombi, komfortowe oczywiście z klimatyzacją i dużą ilością miejsca. Może być diesel.
Patrzyłeś już tutaj: rentkrakow.pl/ ? Jeśli nie to zajrzyj bo warto, mają niedrogie samochody, bardzo dobrze utrzymane i bezpieczne. Kilka razy zamawiałem rózne typy, od dostawczych na przeprowadzki po osobowe na różne wyjazdy i nigdy mnie nie zawiodły. Umowa jest przejrzysta i uczciwa nie zawiera żadnych ukrytych klauzul, jednym słowem fajna i niedroga wypożyczalnia.
Hejka! Na początku roku musiałam się przeprowadzić, niestety nie dano mi zbyt wiele czasu wiec wszystko odbywalosie na wariackich papierach. Szczesliwie udało mi się szybko wynająć duży samochód dostawczy w który udało się na raz zapakować cały dobytek Smile. Musze przyznać że Rent Kraków zaskoczył mnie nie tylko cenami ale i prostą i szybką procedurą. Raz dwa i już mieliśmy samochód gotowy do przewozu rzeczy.
Przekierowanie