Forum Puławskie

Pełna wersja: Ktoś do montażu okien na śląsku?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Jestem ze śląska i szukam dobrych fachowców którzy są w stanie wstawić mi nowe okna do domu. Niektóre okna były już wymieniane więc zostaje tylko góra domu. Jest tam około 10 okien to wstawienia. Doradzi mi ktoś coś?
Znam chyba tylko jedną firmę która się zajmuje przeszkleniami na śląsku i zaraz wyślę ci namiary na nich w prywatnej wiadomości. Nie korzystałem z ich usług, załatwiałem to dla moich rodziców i naprawdę dobrze jest to wszystko zrobione.
A jesteś w stanie mi powiedzieć jak to wygląda czasowo i cenowo? Bo Chciałem robić to jakoś niedługo a zależy mi na ustaleniu jakiegoś wolnego terminu jak najszybciej Smile
U mnie w firmie, w Bytomiu zabudowywali wnękę i powiem ci że naprawdę fajnie to wygląda. Jak by tam była zwykła ściana a mamy zrobioną taką bardzo fajną szafę na dokumenty. Bardzo polecam bo nie dość że szybko się wyrobili to jeszcze do tego nie kosztowało mnie to jakiś wielkich pieniędzy.
Jak ja załatwiałem wstawianie okien i drzwi, gdzie było tego całkiem sporo, to czekałem tydzień na zamówienie wszystkich elementów, i drugi tydzień prac już na miejscu. Z terminami to zależy, nigdy nie wiesz ile akurat firma ma zleceń.
Co racja to racja ale właśnie do nich dzwoniłem i możliwe że uda nam się wyrobić ze wszystkim w następnych 3 tygodniach Smile taką mam nadzieję bo dużo by to ułatwiło.
Przekierowanie