Forum Puławskie

Pełna wersja: Pytanie o spodnie męskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć. Chciałbym zapytać, gdzie kupić spodnie męskie online w Waszym odczuciu, by być zadowolonym z zakupów? Na pewno nie chcę kupować w pierwszym lepszym sklepie, tylko jakimś konkretnym Big Grin Może ktoś na tym forum mi coś doradzi, byłbym bardzo wdzięczny za jakieś rekomendacje, szczególnie, że nie jestem za bardzo wybredny i na pewno mi się coś spodoba.
No kolego, nie chcesz kupować w pierwszym lepszym sklepie, ale nie jesteś wybredny, co? Nie lubię takich osób, które same nie wiedzą czego chcą i mają problemy z takimi prostymi rzeczami jak znalezienie czegoś w Internecie. Pewnie siedzisz po parę godzin dziennie na grach, ale poszukać spodni nie masz czasu, co?
Zamiast hejtować, może byś tak koledze jednak pomógł? JA się zaopatruję w necie od jakiegoś czasu, bo nie ma problemu z rozmiarem (przynajmniej u mnie), z odesłaniem też, jeśli coś się nie podoba. A koszty są znacznie niższe niż w przypadku sklepów stacjonarnych, gdzie sprzedawca musi sobie jakoś zrekompensować wysokie koszty obsługi. Także jeśli chcesz zaoszczędzić, mieć większy wybór i nie musieć się szwendać w lewo i prawo, pan internet służy pomocą Smile
Przekierowanie