Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Znacie rzetelnego tłumacza tekstów technicznych?

07-20-2016, 02:43 PM
GwidonL Offline
Member

Liczba postów: 78
Reputacja: 0
Dzień dobry, jest sprawa, otóż podłapałem fajną robotę, a mianowicie, moja firma sprowadza różne maszyny i chciałbym nawiązać współpracę z kimś, kto zająłby się fachowym tłumaczeniem instrukcji obsługi tych maszyn, a także pomógłby mi przy wszelkich dokumentach i specyfikacjach. Znacie kogoś godnego zaufania?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-20-2016, 03:30 PM
garbata19 Offline
Member

Liczba postów: 52
Wydaje mi sie ze powinienes poszukac kogos kto profesjonalnie zajmuje sie tłumaczeniami z zakresu techniki, bo tylko prawdziwy fachowiec zna sie na tych wszystkich technicznych niuansach, musisz wtedy zapoznac sie z jego oferta oraz cennikiem, bo to tez jest niezwykle wazne, bo wiadomo, ze dobry tłumacz tez musi troche kosztowac. A wtedy jak wszystko bedzie ci odpowiadac to najlepiej nawiazac stała wspołprace z taka osoba i to tyle.
07-20-2016, 03:50 PM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 85
Aleś mu doradziła, tyle to wszyscy wiedzą, trzeba chłopu jakieś namiary podać czy cos takiego, a nie gadać po próżnicy.
07-20-2016, 05:04 PM
zzzaskroniec81 Offline
Member

Liczba postów: 84
nie umiem Ci pomóc w kwestii tłmaczen, próbowałemj już wszyskiego, ale nadal mój angielski pozostawia wiele do życzenia.
07-20-2016, 05:40 PM
plaska Offline
Member

Liczba postów: 55
Coś ci powiem, nie powinieneś się tak łatowo poddawac. Jesli twoją piętą achillesową jest angielski korepetycje Poznań oferuje w bardzo przystępnych cenach, warto skrzystac. Regularne indywidualne lekcje, pozwola Ci na swodna komunikacje. Najlepszym przykładem jest mój syn, który teraz dość dobrze zna angielski, jednak wczesniej pobierał korepetycje u lektora z Poznania, a znalazłam go przeglądając Internet
07-20-2016, 08:01 PM
Emilios Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 27
Ja też znam gościa z Poznania, który udziela korepetycji z angielskiego i tez zajmuje się tłumaczeniami z wielu dziedzin, z architektury, budownictwa, przemysłu maszynowego i jeszcze pewnie innymi tlumaczeniami, może to ten sam gość. Jego firma nazwa się Albion Grzegorz Kołodziej. muszę powiedzieć, że naprawdę dobry jest w tym co robi, radzę Ci, nie czekaj tylko zgłoś się do niego.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS