Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zdjęcie na fotomapę do salonu.

02-03-2016, 09:54 AM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 77
Reputacja: 0
Mam niewielkie mieszkanie i chce je jakoś w miarę tanio urządzić. Pomyślałem o fototapecie w salonie, jeśli w ogóle ten pokój można określić tym mianem. Pokój ma nie całe 18 metrów, ale mam w nim jedną wolną ścianę. Teraz tylko zastanawiam się co jest aktualnie modne, bo od razu odrzucam wersje z jakimś sielskim krajobrazem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-03-2016, 12:43 PM
ŻonaGucia Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 49
Nie przesadzaj, może i pokój nie jest taki duży, ale znowu nie jest to jakaś totalna klitka. A co do fototapety, to polecam elegancką fototapetę z dmuchawcami. Kolorystyka takich fototapet jest bardzo delikatna i naturalna, dzięki czemu dobrze komponuje się z każdym wnętrzem. Poza tym widok dmuchawca w jakiś sposób dodaje lekkości, przez co wnętrze pokoju optycznie zyska dodatkową przestrzeń. Zobaczysz, jak tylko położysz taką fototapetę na ścianę.
02-03-2016, 01:30 PM
zzzaskroniec81 Offline
Member

Liczba postów: 77
Jak to kawalerskie mieszkanie to walnij sobie na scianie jakis akt, albo ogolnie cos z dziewczynami. Mi podobajom sie tez takie bardziej industrialne motywy. Na przyklad zdjencia amerykanskich metropolii. Ostatecznie jak niechcesz pejzazu to moze jakas abstrakcja?
02-03-2016, 03:22 PM
EmiliaNowakowska Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 44
Czemu nie podobają ci się krajobrazy. Przecież to tak ładnie wygląda na ścianie. Jak położysz na ścianie jakąś fototapetę z rajską plażą to do mieszkania od razu zawita słońce. Jedno co mogę doradzić. W związku z tym, ze pokój rzeczywiście jest dosyć mały, nie kładź na ścianie niczego ciemnego, bo jeszcze bardziej go pomniejszych. Jak dasz na ścianę jakąś jasną fototapetę to od razu zyskasz kilka metrów dodatkowej przestrzeni.
02-03-2016, 04:27 PM
HeronimŻaczek Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 47
Nie wiem czego konkretnie szukasz, ale możesz posprawdzać na stronie decorshop.eu. Tam mają duży wybór takich produktów. Może znajdziesz coś, co cię naprawdę zainteresuje. A tak na marginesie nie wiem czy wiesz, ale teraz można nawet zamówić fototapetę z własnym zdjęciem, na przykład jakąś fotką z wakacji.
02-03-2016, 06:04 PM
ŻonaGucia Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 49
Najlepiej dobierz coś, co będzie dobrze komponowało się z resztą wyposażenia salonu. Żeby był jakiś kontrast, ale też żeby całość wyglądała w miarę spójnie. W ogóle zrezygnuj z ciemnych fototapet bo tylko zmniejszysz pokój.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS