Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Zaległy dług

06-01-2016, 02:29 PM
pansamochodzik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 30
Reputacja: 0
Zaległy dług
Witam. Mam pewien kłopot i zmartwienie. Potrzebuje odzyskać zaległe pieniądze. Nie wiem jednak do kogo mógłby się zgłosić, by zlecić odzyskanie długu. Pomyślałem, że ktoś z forum tutaj może mi coś podpowie. Mogę liczyć na Wasza pomoc? Pozdrawiam i proszę o rady poniżej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-01-2016, 05:05 PM
potty Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 29
Zaległy dług
Wpadłeś tak jak ja, heh. Mam długi po różnych ludziach i w końcu się zebrałem, rozesłałem wezwania do zapłaty i jak to nie pomoże, to mam zamiar iść do dobrej firmy windykacyjnej. Nie można czekać w nieskończoność, aż ktoś łaskawie zechce oddać pieniądze, które należą do Ciebie..
06-01-2016, 07:30 PM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 85
Zaległy dług
Ja sam byłem w podobnej sytuacji, ale po drugiej stronie barykady. Pożyczyłam pieniądze od znajomego i przez długi czas mu je nie spłacałem. Doprowadziło do potężnego ochłodzenia relacji między nami i ostatecznie oddałem mu pieniądze, ale się strasznie i tak pokłóciliśmy i można powiedzieć, że znajomość zakończona.
06-01-2016, 08:16 PM
panitwojegozycia Offline
Member

Liczba postów: 76
Zaległy dług
Znam to.. niestety, ale pieniądze potrafią z łatwością zniszczyć wiele relacji. Ja pożyczyłam mojej koleżance z pracy i jej mężowi spore pieniądze, ponieważ byli w potrzebie. Z czasem nie chcieli w ogóle oddać ich.. zgłosiłam się do firmy Vindicat i dopiero z ich pomocą odzyskałam pieniądze. Do teraz ze znajomą nie rozmawiamy, ale nie żałuję.. przynajmniej się poznałam na tym jaką osobą jest ona i nie warto z nią utrzymywać kontaktów.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS