Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tanie sale konferencyjne – znacie?

01-07-2016, 12:52 PM
HeronimŻaczek Offline
Member

Liczba postów: 50
Reputacja: 0
Hejka! Mam nadzieje, że na forum pojawiają się osoby, które organizują w firmach konferencje, szkolenia i inne taie wydarzenia? Muze coś takiego przygotować w mojej firmie, ale nigdy się tym nie zajmowałem. Musze dać z siebie wszystko, bo za kilka tygodni chce porozmawiać z szefem o podwyżce. Gdzie znajde jakieś tanie sale konferencyjne w stolicy?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2016, 03:13 PM
kolendra1999 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 30
Nie mam niestety żadnego doświadczenia w tym temacie, ale na pewno znajdziesz w sieci wiele konkretnych ofert. Sprawdź oferty z kategorii wynajem sal szkoleniowych Warszawa, a na pewno znajdziesz coś, co będzie się mieściło w Twoim budżecie. Wiem, że wymaga to dużej ilości czasu na poszukiwania, ale dasz radę.
01-07-2016, 03:41 PM
trawers27 Offline
Member

Liczba postów: 66
Ja kilka miesięcy temu organizowałem konferencje w firmie, ale nie mogę sobie przypomnieć, które centrum szkoleniowo konferencyjne w Warszawie wybraliśmy. Było naprawdę super, ale obawiam się, że ceny mogą tam być dość wysokie Sad Dowiem się jutro w firmie i zorientuję się, ile trzeba zapłacić za salę na kilkanaście osób.
01-07-2016, 04:27 PM
HeronimŻaczek Offline
Member

Będę ogromnie wdzięczny, bo od kilku dni przeglądam oferty i mam już serdecznie dość. Czy wszystkie warszawskie sale konferencyjne muszą być tak drogie? A nie orientujecie się, czy negocjowanie w hotelach i innych tego typu obiektach jest możliwe?
01-07-2016, 06:56 PM
trawers27 Offline
Member

Oczywiście, że jest możliwe, a nawet wskazane Smile Wiele osób się wstydzi, ale dzieki temu można zbić cenę dość istotnie. Znajdź dwie lub trzy konkurencyjne oferty, a później skontaktuj się z wybranymi obiektami i spróbuj ugrać jakiś dodatkowe rabaty.
01-07-2016, 07:55 PM
HeronimŻaczek Offline
Member

Dzięki wam za pomoc. Przejrzalem już kilkadziesiąt ofert i chyba udało mi się znaleźć trzy sale konferencyjne mieszczące się w budżecie. Muszę jeszcze potwierdzić dostępność i zweryfikować wyposażenie sali. Mam nadzieje, ze po bezpośrednim kontakcie uda mi się wynegocjować choć kilka procent zniżki. Ważą się losy mojego awansu, dlatego muszę się postarać Smile Trzymajcie za mnie kciuki, bo bedą mi potrzebne.
01-07-2016, 09:46 PM
trawers27 Offline
Member

Pochwal sie koniecznie co wybrałeś. Może inni będą mogli skorzystac.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS