Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam niedrogiego sklepu instalacyjnego w Poznaniu

09-08-2016, 11:16 AM
Emilios Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 26
Reputacja: 0
Dzień dobry, właśnie odebrałem mieszkanie od dewelopera i przymierzamy się z żoną do jego wykończenia. Póki co szukamy jak najtańszych elementów instalacyjnych (wiadomo, że budżet mamy ograniczony). Może ktoś z Was poleci jakiś sklep instalacyjny z niedrogim i porządnym asortymentem?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-08-2016, 01:42 PM
kolendra1999 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 36
Witam, kiedy była mi potrzebna armatura sanitarna znalazłem ją w dobrych cenach w sklepie Mikas. Służą mi już kilka lat i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, także gorąco polecam. Mój brat ma firmę budowlano- remontową i też często robi tam zakupy. Mówił, że dla niego jest to najlepszy sklep z grzejnikami ze względu na jakość produktów i atrakcyjność cen.
09-08-2016, 02:13 PM
HeronimŻaczek Offline
Member

Liczba postów: 59
Za moich czasów szło się do sklepów, porównywało ceny i kupowało tam, gdzie była najlepsza cena. Teraz to wszystkie pytania ślecie w Internet. Może jeszcze te grzejniki czy co tam potrzeba też kupicie przez Internet?! Powinniście się wstydzić takiego lenistwa!
09-08-2016, 04:13 PM
plaska Offline
Member

Liczba postów: 56
Witam, proszę zrozumieć, że takie są czasu i Internet jest teraz niezastąpiony. Mój mąż ostatnio też robił zakupy w tym sklepie, o którym Panowie piszecie, bo popsuł nam się czujnik gazu i ten nowy, wymieniony jest według mojego męża fantastyczny. Przekazuję tylko opinię, bo kompletnie się na tym nie znam, ale skoro tak mówi mój mężuś, to na pewno tak jestWink Pozdrawiam!
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS