Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Szukam firmy przewozowej do współpracy

01-27-2016, 11:57 AM
zzzaskroniec81 Offline
Member

Liczba postów: 77
Reputacja: 0
Witam wszystkich. Pracuję w firmie, która wspiera proces produkcji. Dostarczamy wykwalifikowany personel dla kilku dużych firm u nas w kraju. Ostatnio szef dostał propozycję współpracy za granicą. Moim zadaniem jest znaleźć firmę, która dostarczy na miejsce naszych pracowników. Czy ktoś zna jakąś sprawdzoną firmę przewozową? Najlepiej z możliwością dłuższej współpracy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-27-2016, 01:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-13-2016 05:07 PM przez obwwihe.)
GwidonL Offline
Member

Liczba postów: 71
Koniecznie sprawdź stronę przewozy.rabbittrans.pl. Wydaje mi się, że każda firma szuka dłużej współpracy. Daje to poczucie bezpieczeństwa i stałą ilość zleceń. Ta firma, której stronę ci podałem, dowozi ludzi za granicę już od dłuższego czasu. Koniecznie sprawdź ich ofertę, bo ja jechałem prywatnie za granicę i miałem bardzo dobre wrażenia w trakcie podróży.
01-27-2016, 03:55 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-13-2016 05:07 PM przez obwwihe.)
wielkiElectronik Offline
Member

Jakiś czas temu współpracowałem z tą firmą. Tutaj masz stronę internetową z ich ofertą przewozy.rabbittrans.pl/nasza-oferta. Najlepiej jeżeli wyślesz do nich zapytanie ofertowe. Wtedy powinieneś dostać dokładniejszą wycenę usług w zależności od planowanej ilości przewiezionych osób. No chyba, że to jeszcze nic nie jest pewne, to będzie ciężej. Ciężko tak stwierdzić ile to będzie dokładnie kosztować.
01-27-2016, 05:13 PM
zzzaskroniec81 Offline
Member

W tym tygodniu mam dostać wszystkie informacje. Wtedy będę wiedział jaka jest planowana ilość osób, miejsce docelowe podróży, miejsce zbiórki oraz dokładną datę wyjazdu. Na razie chciał bym się tylko dowiedzieć czy jest taka możliwość, bo według szefa, jeżeli dobrze wszystko pójdzie, będziemy potrzebować zawieźć około 30 osób raz na trzy tygodnie. Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam.
01-27-2016, 07:17 PM
GwidonL Offline
Member

Liczba postów: 71
Powodzenia! Daj kiedyś znać, jak to wszystko się poukładało Smile
Odpowiedz