Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stolarka drzwiowa i okienna – co polecacie?

01-22-2016, 02:06 PM
zzzaskroniec81 Offline
Member

Liczba postów: 77
Reputacja: 0
Serwus! Musze wymienić okna i drzwi w moim domu, bo planuje duży remont. Niestety mam problem, bo dawno nie kupowałem okien i w ogóle nie wiem, ktore firmy się teraz liczą na rynku, jakie okna i drzwi są najlepsze itp. Możecie coś podpowiedziec laikowi?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-22-2016, 02:32 PM
EmiliaNowakowska Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 44
Proponuje zdecydować się na znane marki, jesli nie wiesz, ktora będą dla Ciebie najlepsze. Zminimalizujesz w ten sposób ryzyko. Łatwiej też w przypadku ewentualnych reklamacji. Ja zdecydowałam się na okna antywłamaniowe Aluplast i mogę śmiało polecić. Nie mam żadnych problemów i naprawdę fajnie wyglądają.
01-22-2016, 02:56 PM
zzzaskroniec81 Offline
Member

Liczba postów: 77
Właśnie się zastanawiam nad ofertą Aluplasta, bo zapowiada się całkiem interesująco. Próbowałem szukać jakiś opinii na temat tego producenta, ale miałem problem. Ciesze się, że na forum udało mi się je znaleźć Smile A może coś w temacie drzwi będziesz mogła podpowiedzieć?
01-22-2016, 05:41 PM
EmiliaNowakowska Offline
Junior Member

**

Niestety drzwi ostatnio nie wymienialam, wiec obawiam się, że wiem dokładnie tyle samo co Ty Smile Na pewno na forum znajdzie się ktoś, kto będzie mógł polecić jakieś konkretne modele czy firmy.
01-22-2016, 06:07 PM
ŻonaGucia Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 49
Naprawde znalezienie drzwi nie jest tak duzym problemem, żeby zadawać takie pytania na forum. Zapoznaj się w ofertami podmiotow z kategorii drzwi wewnętrzne Wrocław i wybierz model który najbardziej Ci pasuje. O wszystkich producentach znajdziesz zarówno opinie negatywne jak i pozytywne, dlatego nie radze się nimi za bardzo sugerować. Dlaczego? Bo znacznie chętniej dzielimy się negatywnymi opiniami, bo jesteśmy źli na producenta. Gdy wszystko jest ok., nikt nie traci czasu na pisanie listów pochwalnych, bo po prostu takiej jakości oczekiwał.
01-22-2016, 08:24 PM
ŻonaGucia Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 49
Dobra, z drzwiami sobie poradzę sam Smile A polecacie może rolety zewnętrzne na oknach? Naprawdę wpływają na bezpieczeństwo?
01-22-2016, 11:11 PM
EmiliaNowakowska Offline
Junior Member

**

Ja mam wrocławskie zewnętrzne roletki od samego początku i jestem zadowolona. Nie wiem jak inni, ale ja czuje się dzieki temu bezpieczniej, a ponadto dobrze chronią przez słońcem Smile Zamówiłam je razem z oknami w firmie Cerchem, wiec nie musiałam się martwić o poszukiwanie kolejnego producenta.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS