Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sprzęt do ogrodu

01-07-2016, 04:39 PM
HeronimŻaczek Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 47
Reputacja: 0
Sprzęt do ogrodu
Halo, halo, czy są tu jacyś ogrodnicy-majsterkowicze? Ostatnio sam się zacząłem troche bawić w ogrodzie i okazało się, że potrzebuje nowych obcinaków, nożyc i tym podobnych rzeczy. jak spojrzałem na ceny w internecie to się przeżegnałem i myśle sobie: przecież ja nie potrzebuje takich skomplikowanych, dobrych sprzętów!! tylko coś na co dzień, tu obciąć krzaczek, tu coś.. Będe wdzięczny za wasze głosy..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-07-2016, 06:57 PM
trawers27 Offline
Member

Liczba postów: 63
Sprzęt do ogrodu
Więc tak, w Poznaniu akcesoria ogrodnicze najlepiej kupować w sklepach, ktore mają też instalacje, wanny, umywalki itp. Im tak na tym ogrodnictwie nie zalezy, wiec tak nie windują cen.. Ja na przykład kupowałem części do instalacji gazowych w internecie, no ale już właśnie sprzętów ogrodniczych bym tak nie polecał. Zwłaszcza że to trzeba dotknac, zobaczyc czy sprawne itp... Czy wygodne, czy ergonomiczne.
01-07-2016, 07:20 PM
ŻonaGucia Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 49
Sprzęt do ogrodu
A coś ci jest potrzebne do ogrodu poza tym co wymieniłeś? BO ja mam na sprzedaż kilka rzeczy a niektóre to chętnie odstąpię darmo. Niestety „zamykam” swój ogródek i już nie będę potrzebowała narzędzi. Zgadajmy się przez wiadomości prywatne priv
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS