Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samochody dostawcze.

07-18-2016, 02:44 PM
Obiwan Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 36
Reputacja: 0
Samochody dostawcze.
Cześć wszystkim. Pracuję w firmie transportowej i mam do czynienia z różnymi samochodami na autostradzie. Mój szef chyba mści się na mnie, bo dał mi do roboty dość czasochłonny projekt, na temat samochodów dostawczych. Mam zorientować się, jaki rodzaj samochodów dostawczych jest najbardziej praktyczny w tym sensie, że najwięcej osób z nich korzysta. Nieważne, czy jest to Wasz własny samochód, czy wypożyczony, proszę o głos.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-18-2016, 03:17 PM
Emilios Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 26
Samochody dostawcze.
Ja sporadycznie wypożyczam samochody z wypożyczalni samochodów dostawczych Trans-Luke. Nie często dostaję zlecenia, z którymi nie mogę sobie poradzić moim dość dużym samochodem. Dlatego właśnie nie widzę konieczności kupowania własnego samochodu dostawczego. Zazwyczaj wypożyczam blaszaka, ponieważ nie muszę się martwić o jego stabilność i bezpieczeństwo ładunku.
07-18-2016, 03:40 PM
klempik Offline
Junior Member

**

Samochody dostawcze.
Ja zaś myślę, że duże znaczenie będą miały tu lawety. Za ich pośrednictwem można przewozić samochody nawet z innych krajów, a jak wiem nasi rodacy uwielbiają kupować u sąsiadów. Sam dodam, że nigdy nie korzystałem z lawety ale znam takie osoby.
07-18-2016, 04:53 PM
pansamochodzik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 27
Samochody dostawcze.
Duża część aut dostawczych w Krakowie – bo tu pracuję i ponadto korzystałem z przytoczonej wyżej wypożyczalni - to wspomniane właśnie blaszaki, inaczej furgony. Pamiętam, że blaszaki wypożyczane z Trans-Luke charakteryzowały się idealną amortyzacją i nie bałem się nimi przewozić nawet najbardziej cennych ładunków. wiedziałem, że po drodze nic im się nie stanie.
07-18-2016, 07:01 PM
Obiwan Offline
Junior Member

**

Samochody dostawcze.
Czyli blaszaki! Big Grin Dzięki za pomoc!
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS