Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytanie o spodnie męskie

06-09-2016, 04:55 PM
GwidonL Offline
Member

Liczba postów: 76
Reputacja: 0
Pytanie o spodnie męskie
Cześć. Chciałbym zapytać, gdzie kupić spodnie męskie online w Waszym odczuciu, by być zadowolonym z zakupów? Na pewno nie chcę kupować w pierwszym lepszym sklepie, tylko jakimś konkretnym Big Grin Może ktoś na tym forum mi coś doradzi, byłbym bardzo wdzięczny za jakieś rekomendacje, szczególnie, że nie jestem za bardzo wybredny i na pewno mi się coś spodoba.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-09-2016, 06:09 PM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 84
Pytanie o spodnie męskie
No kolego, nie chcesz kupować w pierwszym lepszym sklepie, ale nie jesteś wybredny, co? Nie lubię takich osób, które same nie wiedzą czego chcą i mają problemy z takimi prostymi rzeczami jak znalezienie czegoś w Internecie. Pewnie siedzisz po parę godzin dziennie na grach, ale poszukać spodni nie masz czasu, co?
06-09-2016, 08:01 PM
zzzaskroniec81 Offline
Member

Liczba postów: 83
Pytanie o spodnie męskie
Zamiast hejtować, może byś tak koledze jednak pomógł? JA się zaopatruję w necie od jakiegoś czasu, bo nie ma problemu z rozmiarem (przynajmniej u mnie), z odesłaniem też, jeśli coś się nie podoba. A koszty są znacznie niższe niż w przypadku sklepów stacjonarnych, gdzie sprzedawca musi sobie jakoś zrekompensować wysokie koszty obsługi. Także jeśli chcesz zaoszczędzić, mieć większy wybór i nie musieć się szwendać w lewo i prawo, pan internet służy pomocą Smile
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS