Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Produkty niezbędne do rehabilitacji i opieki

01-10-2017, 01:35 AM
garbata19 Offline
Member

Liczba postów: 52
Reputacja: 0
Sprawa jest dość pilna – w rodzinie są ostatnio poważne problemy zdrowotne. Mój ukochany dziadek miał wylew, na szczęście nie była to najgroźniejsza możliwa postać ale niestety jest póki co unieruchomiony. Druga sytuacja – siostra mojego taty a moja ciocia jest po urazie kręgosłupa i też ma poważne problemy z poruszaniem się. Chciałabym kupić jakieś rzeczy konieczne do pielęgnacji ale nie wiem jak się za to zabrać – nie wiem czego i gdzie szukać. Proszę o pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-10-2017, 04:04 AM
GwidonL Offline
Member

Liczba postów: 78
Z każdej sytuacji jest wyjście, medycyna stoi na coraz wyższym poziomie i na pewno Twoim bliskim lekarze zdołają jakoś pomóc. Odnośnie produktów o które pytasz – tu się powinien konkretnie wypowiedzieć ktoś z wiedzą, ja się w tym nie orientuję. Ale przypuszczam że największy i tańszy wybór będzie online.
01-10-2017, 06:46 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 09:15 PM przez obwwihe.)
plaska Offline
Member

Liczba postów: 56
Bardzo ważne w takich przypadkach jest zadbać o czystość osoby chorej. Takie gąbki są bardzo dobre: abamedica24.pl/seni-care/357-myjka-higieniczna-podfoliowana-z-celulozy-seni-care-w-opakowaniu-50-szt.html. Robi je firma wyspecjalizowana w rozmaitych pielęgnacyjnych kosmetykach itp.
01-10-2017, 08:12 AM
ma(R)a Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 28
Opieka w takim układzie składa się z wielu aspektów. Jeśli możliwości ruchowe są upośledzone to zapewne jakaś rehabilitacja byłaby wskazana. W tej kwestii powinni się już wypowiedzieć lekarze. Oni wiedzą najlepiej...
01-10-2017, 10:11 AM
klempik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 41
Dokładnie, powrót do sprawności trzeba traktować priorytetowo. Do tego czasu ważna jest profilaktyka, choćby związana z krążeniem w nogach. Kupiłbym pończochy przeciwżylakowe - ABA MEDICA S.A. ma ich sporo w asortymencie.
01-10-2017, 12:11 PM
HeronimŻaczek Offline
Member

Liczba postów: 59
To rzeczywiście porządny sklep, bardzo mi pomogli gdy leczyłem się ze złamania. Potrzebowałem pilnie ortezy na staw - ABA MEDICA S.A. miała dokładnie ten model jaki zalecił ortopeda.
01-10-2017, 03:02 PM
kolendra1999 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 36
Wow, nie sądziłam że ten sklep jest tak popularny. Tak się składa że znam go dobrze, kupowałam tam wkładki laktacyjne jak karmiłam małego. Co do przydatnych akcesoriów to sensowne wydają się śliniaki higieniczne - ABA MEDICA S.A. ma takie przystosowane dla dorosłych osób. I ogólnie to się jakoś tam trzymajcie, niech rodzina się wspiera.
01-10-2017, 04:10 PM
trawers27 Offline
Member

Liczba postów: 72
Człowiek nigdy nie wie jaki los go spotka. Dziś normalnie funkcjonujesz, jutro Cię strzela taki wylew i nagle zonk. Kiepska perspektywa, dobrze że Twoi bliscy mogą liczyć na jakąś pomoc. Wiele osób nie ma tego szczęścia niestety.
01-10-2017, 04:54 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 09:15 PM przez obwwihe.)
panitwojegozycia Offline
Member

Liczba postów: 76
Twojej cioci mogą na co dzień pomóc wkładki - abamedica24.pl/127-wkladki-dla-kobiet. Generalnie to są produkty na nietrzymanie moczu ale gdyby były jakieś problemy tego typu to nie zaszkodzi mieć ich pod ręką.
01-10-2017, 05:21 PM
pansamochodzik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 30
Jak chodzi o akcesoria rehabilitacyjne to nie kupuj ich na własną rękę. Zapytaj fachowca, lekarze na tych tematach znają się lepiej niż ludzie z forum Wink
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS