Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Powinnam urządzić od nowa

07-09-2018, 05:10 PM
frauka Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 36
Reputacja: 0
Hej! Ostatnio wzięłam sobie niedużą kawalerkę. Wszystko tutaj powinnam urządzić od nowa. Już zamówiłam meble. Teraz zostało mi zamówić oświetlenie. Od dawna ciekawiły mnie klasyczne lampy wiszące do salonu. Toteż takiej chcę. Pomyślałam, że napiszę tutaj. Może ktoś ostatnimi czasy zamawiał oświetlenie i coś mi doradzi. Powiedzcie jakie zamówić najciekawsze lampy do chaty?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2018, 07:41 PM
Emilios Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 26
Multum społeczeństwa decyduje się na zamówienie nieziemskich lamp. Ostatnio z partnerką wykonywaliśmy remont salonu. Chcieliśmy również wymienić oświetlenie. Najpierw mieliśmy postawić na normalność i zakupić lampy sufitowe, lecz skusiliśmy się głównie na oryginalne lampy stojące do salonu. Przyznam szczerze, że to było doskonałe rozwiązanie. Lubię w nocy oglądać telewizję, a czasami oświetlenie jest pożądane, toteż taka wygaszona lampa pełni wszystkie moje wytyczne. Rozmyślamy jeszcze nad daniem czegoś tego rodzaju do pokoju sypialnianego. Chwilami taki tajemniczy klimat jest wymagany. Wink
07-09-2018, 09:42 PM
panitwojegozycia Offline
Member

Liczba postów: 74
W tym momencie wiele firm poleca nam rozmaite oświetlenia, poczynając od wiszących kończąc na podłogowych. Niedawno wymienialiśmy lampy w naszym domu. Szczególną uwagę poświęciliśmy na dobre światło toalety. To dla mojej rodziny miejsce relaksu, długaśnych kąpieli. Więc uznaliśmy, że weźmiemy tam funkcjonalne oświetlenie sufitowe LED. Przyznam szczerze, że byłam usatysfakcjonowana z takiego rozwiązania. Oprócz tego zmieniliśmy również oświetlenie w korytarzu i salonie. Stwierdzę, że ówczesne lampy są piękne. Dawniej nie mieliśmy takiego wyboru. Smile
07-09-2018, 10:04 PM
potty Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 31
Interesująca rozmowa. Akuratnie dla mnie, gdyż wykonuję remont chałupy. Stwierdzę, że od jakiegoś czasu podobają mi się nowoczesne lampy stojące. Odnalazłem dobrą stronę sieciową, na której polecają wysokiej jakości lampy. Jutro ją dobrze przejrzę, gdyż pragnę już zakupić lampy do sypialni oraz łazienki.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS