Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebuję pomocy w obsłudze księgowej Białystok by mnie najbardziej interesował.

06-19-2017, 01:46 PM
GwidonL Offline
Member

Liczba postów: 78
Reputacja: 0
Potrzebuję pomocy w obsłudze księgowej Białystok by mnie najbardziej interesował.
Hej, mam własną firmę i myślałem że poradze sobie z księgowością, ale myliłem sie. Interesuje mnie profesjonalna obsługa księgowa Białystok to siedziba mojej firmy, znacie dobre biuro rachunkowe?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-19-2017, 03:24 PM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 85
Racja, takie rzeczy najlepiej zostawic profesjonalistom. Dlatego jeśli potrzebna jest ci pełna obsługa księgowa Białystok zaś jest w kręgu twoich zateresowań, to wejdz na http://www.biuro-rachunkowe-jmm.pl/obslu...egowa.html a dowiesz się, że działa tam doświadczone biuro rachunkowe, świadczące takie usługi głównie dla małych i srednich firm także online
06-19-2017, 05:44 PM
panitwojegozycia Offline
Member

Liczba postów: 76
A nie myslałeś żeby zatrudnić księgowego na etat?
06-19-2017, 07:12 PM
missrageee Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 32
Zatrudnienie firmy zewnętrznej do obsługi księgowej w Białymstoku wyjdzie taniej niż zatrudnienie księgowego, nie tracisz czasu na przeszkolenie i wdrożenie nowego pracownika, a zarazem zyskujsz wsparcie osob doskonale orientujących sie w szybko zmieniających sie przepisach.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS