Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Potrzebna sprawdzona i fachowa firma do ochrony obiektów w Poznaniu

01-30-2017, 11:01 AM
pansamochodzik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 28
Reputacja: 0
Ktoś zna i mógłby polecić sprawdzoną i fachową firmę ochraniającą obiekty w Poznaniu? Tylko bardzo proszę o poważne propozycje, firm które naprawdę pilnują a nie tylko nakleją swój znaczek na ogrodzeniu i zajadą się pokręcić raz na dzień. Pozdrawiam i z góry dziękuję za ustosunkowanie się do mojej prośby.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-30-2017, 01:07 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2018 09:18 PM przez obwwihe.)
frauka Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 37
Cześć. Mój ojciec ma tartak który nam zaczeli strasznie okradać. Mówiłam ojcu żeby wziął dobrą ochronę, w zasadzie to wszyscy mu to mówili ale on zwlekał i zwlekał aż w końcu ukradli komputer z biura i zrobili nam niezły bałagan. Wzięliśmy RAF-SYSTEM bo mają bardzo dobre opinie i ludzie mocno ich sobie polecają. Wiem że o takich rzeczach się myśli dopiero po szkodzie, ale przynajmniej mam pewność że to sie juz nie powtórzy.
01-30-2017, 02:24 PM
potty Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 31
Z tartaku ukradli komputer? To już naprawdę nie mieli co kraść.
01-30-2017, 03:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2018 09:18 PM przez obwwihe.)
klempik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 38
Na takie sytuacje jak z tartakiem najlepszy jest monitoring. Podobnie miałem w sklepie. Organizowali sobie chyba jakieś zawody w najbardziej bezczelnych kradzieżach aż wziąłem firmę zajmującą się profesjonalną ochrona obiektów Poznań ma taką która oprócz monitoringu oferuje pełne zabezpieczenie przed kradzieżami, włamaniami i niszczeniem. Wiecej do poczytania tu: raf-system.pl/Monitoring_b11.html. Firma rzetelna, uczciwa i reaguje bardzo szybko. Pod tym względem najlepsza w mieście.
01-30-2017, 05:27 PM
pansamochodzik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 28
Szybka reakcja to podstawa bo co mi po ochroniarzach którzy przyjadą po czasie? Mogą mieć wszystkie licencje i najlepsze kwalifikacje ale jak będą w złym miejscu w złym czasie to żaden dla mnie pozytek. Dzięki wielkie za wasze opinie. Teraz mam troche innej roboty ale po weekendzie ruszam z tematem, bede dzwonil i sie dowiadywał konkretów.
01-30-2017, 08:14 PM
klempik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 38
Nie ma za co, cieszę się że mogłem pomóc bo wiem jak frustruje brak możliwości obrony przed złodziejami. Wiem ze swoich doswiadczen ze gdyby mi ktos wczesniej polecił dobra firme to bym sporo zaoszczedzil na towarze i nerwach. No ale jest tak jak pisała koleżanka – zawsze działamy wtedy, gdy już się coś stało.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS