Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poszukiwane srebrne kolczyki z kryształami Swarovskiego

01-31-2017, 05:31 PM
Emilios Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 27
Reputacja: 0
Witam. Wiem dobrze, że mojej żonie marzą się ładne srebrne kolczyki z kryształami od Swarovskiego. Zbliża się nasza rocznica, więc chciałbym jej takie sprezentować. Niestety na zakupach brakuje mi cierpliwości i o wiele łatwiej mi się kupuje takie rzeczy przez internet. Poza tym ta biżuteria w galeriach wszędzie wydaje mi się taka sama, a ja bym chciał coś ładnego i oryginalnego… Czy możecie mi polecić jakiś sprawdzony sklep online z biżuterią wśród której znajdę właśnie srebrne kolczyki Swarovski? Będę wdzięczny za wszelką pomoc!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-31-2017, 06:17 PM
frauka Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 36
Taki niby kochany mąż, że chce żonie piękny prezent kupić, ale z lenistwem wygrać nie potrafi i do sklepu się wybrać nawet mu nie chce… Eh, wstyd po prostu, naprawdę.
01-31-2017, 08:25 PM
Emilios Offline
Junior Member

**

Nie widzę w tym nic wstydliwego ani nic złego. Nie jestem fanem zakupów jak większość mężczyzn. Gdy miałem okazję sprawdziłem oferty w kilku sklepach jubilerskich, ale nic mnie tam nie zachęciło, więc szukam czegoś innego i najlepiej z oferta online. Na stronie o wiele przyjemniej i łatwiej się to wszystko przegląda, nie ma problemu żeby wybrać coś konkretnego. Więc nie wiem w czym problem.
01-31-2017, 09:18 PM
missrageee Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 29
Ja też nie wiem w czym problem, super że chcesz kupić żonie wymarzony prezent, to się bardzo chwali! A to w jaki sposób to zrobisz to chyba nie ma znaczenia, prawda? Bylebyś go nie ukradł, wtedy wszystko będzie tak jak być powinno he he Big Grin
01-31-2017, 09:50 PM
Emilios Offline
Junior Member

**

Bez obaw, nie mam kradzieży w planach na pewno! Ale nadal czekam na jakieś polecenia, czy ktoś może ma jakieś namiary pod reką??
01-31-2017, 10:12 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-20-2018 06:55 PM przez obwwihe.)
klempik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 38
Ja Ci polecam zajrzeć tutaj: bizuteria-radziszewska.pl/category/kolczyki-z-krysztalami-swarovski. Kupowałem tam swojej żonie biżuterię jakiś czas temu, ja się co prawda na tym jakoś super nie znam, ale wybrałem takie, co mi się wydawało, że będą jej pasować najbardziej i jest bardzo zadowolona. Nosi je na wiele okazji i mówi, że są bardzo ładne i dobrej jakości też, że nic się tam nie psuje, że zapięcia dobrze się trzymają i takie tam. Generalnie jest bardzo zadowolona i mowi, że prezent świetny, więc Ci polecam szukać tam właśnie.
02-01-2017, 12:24 AM
Emilios Offline
Junior Member

**

Dzięki, jak Twoja żona była zadowolona to mam nadzieję, że znajdę też coś dla swojej, co ją wprawi w taki sam zachwyt.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS