Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Porcelanowy prezent

02-22-2016, 12:27 PM
garbata19 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 43
Reputacja: 0
Porcelanowy prezent
Hej hej! Potrzebuję na szybko sprawdzonego sklepu z porcelaną, gdzie kupię zestaw obiadowy. Chciałabym, żebyy to była sprawdzona przez was firma, bo będę zamawiala na ostatnia chwile no i jak cos przyjdzie uszkodzone no to będzie problem... Za kazdym razem powtarzam sobie, żeby nie kupować na ostatnią chwilę! Kiedy ja się tego nauczę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-22-2016, 03:09 PM
GwidonL Offline
Member

Liczba postów: 71
Porcelanowy prezent
Nawet najbardziej polecana firma moze miec akurat pecha z kurierem i ci przyjdzie uszkodzony komplet Wink Oczywiscie zawsze lepiej wymienic sie informacjami o takich wpadkach i wybrac innego dystrybutora. Ja jestem tym, który trafił na tego złego, więc nie będę polecał nic.
02-22-2016, 05:05 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-08-2018 10:21 PM przez obwwihe.)
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 77
Porcelanowy prezent
Ja zupełnie odwrotnie byłem zaskoczony jak szybko przyszło mi zamówienie i wszystko było brdzo staranie zapakowane Smile Zamawiałem tutaj sklep.porcelana.com.pl/produkt/zestaw_obiadowy.html, bardzo łatwo zapamiętać nazwę strony Tongue
02-22-2016, 08:03 PM
plaska Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 48
Porcelanowy prezent
Kupowanie na ostatnią chwilę to najgorsza opcja Big Grin wtedy zazwyczaj zadziała każda możliwa złośliwość rzeczy martwych. Życzę ci oczywiście, żeby z twoim zestawem obiadowym wszystko było okej Smile
02-22-2016, 10:58 PM
garbata19 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 43
Porcelanowy prezent
Dzięki wielkie! Ceny aż mnie zaskoczyły, ale zestawy wyglądają na porządne Smile zamawiam, a dodatkowo kupię jeszcze coś Smile super! (wiem, że o wiele więcej przyjemności daje człowiekowi kupowanie na spokojnie, no ale mi się jeszcze nie udało panować takiej super zdolności jak dobra organizacja czasu)
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS