Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opaski identyfikacyjne na koncert

08-22-2016, 02:02 PM
zzzaskroniec81 Offline
Member

Liczba postów: 83
Reputacja: 0
witam wszystkich! W ramach promowania swojego biznesu planuję zorganizowanie koncertu, razem ze sprzedażą swoich produktów (wyroby z drewna, meble, ozdoby, szkatułki, pudełka, działamy kompleksowo;D). w świetle tych wszystkich złych historii z imprezami masowymi, jakich się nasłuchałem, chciałbym maksymalnie zadbać o bezpieczenstwo. Poza tym to też jakaś forma promowania… konkretnie chodzi mi o opaski identyfikacyjne dla uczestników. Gdzie mogę dostać je w dobrej jakości i cenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-22-2016, 02:14 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2018 09:29 PM przez obwwihe.)
ŻonaGucia Offline
Member

Liczba postów: 57
jak ostatnio kupowałam samoprzylepne etykiety na produkt to przeglądałam też sobie inne zakładki firmy. Zawsze lepsza orientacja w branży i złapanie jakichś inspiracji. W ogóle bardzo fajny pomysł z tym koncertem! I na stronie jantar.pl/branze/sektor-publiczny/festiwale/ na pewno sprzedają takie opaski. Oprócz etykietek. Dobrych zresztą, że tak powiem.;D
08-22-2016, 03:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-07-2018 09:30 PM przez obwwihe.)
panitwojegozycia Offline
Member

Liczba postów: 76
faktycznie, mają bardzo szeroką ofertę. Też na przykład opaski dla niemowląt, dla służby zdrowia. Muszą więc być przyzwoitej jakości, co nie? w szpitalach byle czego nie można używać. A pewnie i te, i te opaski drukuje ten sam sprzęt
08-22-2016, 04:05 PM
pansamochodzik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 28
ciekawa forma promowanie, właśnie tak myśli przedsiębiorca z przyszłościąWink opaski identyfikacyjne zawsze można zostawić na pamiątkę, i klienci czują się wtedy trochę bardziej dopieszczeni, czują, że dajesz im coś specjalnie od siebie
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS