Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Naturalne komentarze o penimaksie w necie

05-19-2016, 05:49 PM
zzzaskroniec81 Offline
Member

Liczba postów: 83
Reputacja: 0
Witam jestem zainteresowany jakimiś komentarzami o PenimaX Komentarze które znajdowałem bardzo często wyglądały na pisane przez prawdzwie osoby ale kilka które znalazłem wydawały się napisane przez sprzedawcow tylko po to żęby podbić wyniki sprzedaży. Także bede wdzieczny jesli sie wszyscy udzielicie w temacie i powiecie prawde o tym srodku. Aczkolwiek z tego co sie dowiedzialem to jest to skuteczny specyfik, daje do 4 cm przyrostu dlugosci przyrodzenia.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-19-2016, 08:14 PM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 84
ja nie wiem jak tam penimax ale moge sie podzielic opiniami na temat Bigger Size. kilku moich kolegów to stosowało i skrupulatnie mierzyli i notowali rezultaty. rekordzista miał 4 cm więcej co jest chyba podobnym wynikiem jak ten który można osiągnąć z pomocą penimaxu.
05-19-2016, 09:18 PM
Obiwan Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 38
ja też akurat nie słyszałem o peni max ale slyszalem opinie o specyfikach MegaSize. nie wiem czy każdy z was kojarzy ten srodek. jest on mniej popularny ale jego skutecznosc jest taka sama jak tych mainstreamowych albo nawet i wieksza! takze warto kupic, zwlaszcza z uwagi na to ze cena jest nizsza! podejrzewam ze potem podrozeje wiec lepiej kupic teraz
05-19-2016, 09:36 PM
klempik Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 38
ja sie podzeiele moja prywatna refleksja na temat penimaksu. dzieki temu cudownego specyfikowi mam teraz lepszy seks i odzyskalem wiare w to ze wogole moge byc dobrych kochankiem. z dluszym penisem wsystko jest latwiejszez czlowiek sie pop rostu lepeiej czuje. pozdrawiam.
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS