Witaj! (LogowanieRejestracja)
Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nagranie imprezy na filmie

09-20-2016, 01:24 PM
kolendra1999 Offline
Junior Member

**

Liczba postów: 34
Reputacja: 0
Cześć Big Grin Mam tutaj taką sprawę i liczę, że Wy tutaj, moi koledzy pomożecie mi rozwiązać ją w całkiem przystępny sposób. Mianowicie sprawa moja dotyczy tego, że niedługo szykuje się taka fajna impreza, którą bym chciała mieć nakręconą i żeby można było później ją sobie później zobaczyć na DVD. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś z Was mógł powiedzieć gdzie ogólnie takie rzeczy mogę załatwić i ile to kosztuje tak mniej lub więcej?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-20-2016, 04:21 PM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 84
Wiesz co, wygląda to całkiem różnie. Ceny myślę że są uzależnione od tego jaki chcesz uzyskać efekt, jaką jakość wybierasz ,jak ma wszystko być zmontowane. No trudno raczej podać jedną cenę, która by mogła być za wykonanie takiej usługi. No takie życie. A możesz powiedzieć chociaż gdzie mieszkasz i gdzie ta impreza mogłaby być? Bo tak to też trudno trochę wyrokować gdzie konkretnie szukać czegoś w jakim rejonie i kręgu
09-20-2016, 05:33 PM
kolendra1999 Offline
Junior Member

**

No tak, zapomniałam. Impreza ma się odbyć w Poznaniu. Nie będzie to jakieś wielkie mega przyjęcie, ale trochę ludzi jednak na tym będzie i zależy mi na tym, żeby to jakoś wyglądało. Żeby ten film jakoś później można było ludziom pokazać bez żadnego wstydu
09-20-2016, 08:00 PM
wielkiElectronik Offline
Member

Liczba postów: 84
Wiesz co, jeśli interesuje Cię w Poznaniu wideofilmowanie to moim zdaniem znajdziesz bez problemu kogoś, kto to zrobi. Jest obecnie wiele firm, które takie usługi oferują i na pewno nie będziesz też zawiedziona z tej jakości, którą uzyskasz. Piękny montaż i ciekawe ujęcia to naprawdę ratuje wszystko
09-20-2016, 08:59 PM
ŻonaGucia Offline
Member

Liczba postów: 57
Ja może od razu też powiem, że polecam wejść na strone x-day.pl i tam sobie zobaczcie jak to wygląda. Moim zdaniem czymś takim się warto zainteresować. No i ja u nich też sobie coś zamawiałam kiedyś i wyszło super
09-20-2016, 09:32 PM
kolendra1999 Offline
Junior Member

**

Dzięki! Wasza pomoc jest naprawdę świetna!
Odpowiedz 

Skocz do:

Kontakt | obw-white.pulawy.pl | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS